Herner János (szerk.): Erdély és a részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szeged, 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1966 G. Freytags Karte von Österreich-Ungarn / Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe, 1914-es térkép reprintje, a hajtások mentén szakadt, a sarkain ragasztásnyomokkal, 72x107 cm
Ministere des Travaux Publics. Album de Statistique Graphique de 1892. Paris. Imprimerie Nationale. M DCCC XCII. XV. 24t kihajtható térképek Franciaország gazdasági adataival. Félvászon kötésben
Magyarország áttekintő úttérképe. I. Darabterhelési térkép, II. Tonnaterhelési térképe, III. Célforgalmi térkép. Mindegyik térkép 4 szelvényen (egyenként 70x94 cm Összesen 12 szelvény, Egészvászon mappában
cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm
cca 1939 Egyetemes és magyar történelmi térképek, egy lapon össz. 13 db térkép, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, teljes méret: 70x99 cm