https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 208

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1880-1890 Esztergom megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm
1
17340.

cca 1880-1890 Esztergom megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1880-1890 Tolna megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm
1
17341.

cca 1880-1890 Tolna megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1916 Görz (Gorizia) und Gradisca (Gradisca d'Isonzo), olasz front, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, rajta az I. világháborúra vonatkozó kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, 43x56,5 cm
1
17342.

cca 1916 Görz (Gorizia) und Gradisca (Gradisca d'Isonzo), olasz front, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, rajta az I. világháborúra vonatkozó kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, 43x56,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
18
 
3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
1
17343.

3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1918-1928 Nagyvárad (Groszwardein) és Debrecen környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 64,5x46 cm és 62x44 cm
1
17344.

1918-1928 Nagyvárad (Groszwardein) és Debrecen környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 64,5x46 cm és 62x44 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
23 db külföldi várostérkép: Bologna, Cambridge, Kolozsvár (Cluj-Napoca), Nagyvárad (Oradea), Isztambul, stb. Vegyes állapotban.
1
17345.

23 db külföldi várostérkép: Bologna, Cambridge, Kolozsvár (Cluj-Napoca), Nagyvárad (Oradea), Isztambul, stb. Vegyes állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
13 db Falkplan térkép: városok (Madrid, Bécs, Moszkva, stb.), Olaszország, Hollandia. Vegyes méretben és állapotban.
1
17346.

13 db Falkplan térkép: városok (Madrid, Bécs, Moszkva, stb.), Olaszország, Hollandia. Vegyes méretben és állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm
1
17347.

Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
2 db katonai térkép: Szabadka (Maria-Theresiopel) + Versec (Werschetz, Vršac) és környéke, 1 : 200.000, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 64,5x46 cm és 67,5x48 cm
1
17348.

2 db katonai térkép: Szabadka (Maria-Theresiopel) + Versec (Werschetz, Vršac) és környéke, 1 : 200.000, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 64,5x46 cm és 67,5x48 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm
1
17349.

cca 1900-1940 Vegyes Itáliával kapcsolatos tétel, 3 db: Carta Ferroviara d'Italia/Carta Ferroviara dell'Europa, szakadozott, 64x52 cm; Róma, Bp., Pallas, 23x29 cm.; Torino, 23x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Újpest megyei város térképe, 1:10 000, Alumínium Másolat Klösz György, 60×44 cm
1
17350.

Újpest megyei város térképe, 1:10 000, Alumínium Másolat Klösz György, 60×44 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
ca 1910 Vászon katonai térképe. Vászonra kasírozva 54x39 cm. Kistelek, Nagyatád, Szigetvár, Óbuda, Hof-Gastein, Lofer, Ács, Titos, Bicske, Moór Zirc, Lech Thal, Königsberg, Körmöcbánya, 11 db jó állapotban
1
17351.

ca 1910 Vászon katonai térképe. Vászonra kasírozva 54x39 cm. Kistelek, Nagyatád, Szigetvár, Óbuda, Hof-Gastein, Lofer, Ács, Titos, Bicske, Moór Zirc, Lech Thal, Königsberg, Körmöcbánya, 11 db jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment