cca 1880-1890 Esztergom megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm
cca 1880-1890 Tolna megye közigazgatási térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kis lapszéli sérüléssel, 37x26 cm
cca 1916 Görz (Gorizia) und Gradisca (Gradisca d'Isonzo), olasz front, katonai térkép, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, rajta az I. világháborúra vonatkozó kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, 43x56,5 cm
3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
1918-1928 Nagyvárad (Groszwardein) és Debrecen környéke, 2 db katonai térkép, 1 : 200.000, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, ragasztott, 64,5x46 cm és 62x44 cm
2 db katonai térkép: Szabadka (Maria-Theresiopel) + Versec (Werschetz, Vršac) és környéke, 1 : 200.000, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 64,5x46 cm és 67,5x48 cm
ca 1910 Vászon katonai térképe. Vászonra kasírozva 54x39 cm. Kistelek, Nagyatád, Szigetvár, Óbuda, Hof-Gastein, Lofer, Ács, Titos, Bicske, Moór Zirc, Lech Thal, Königsberg, Körmöcbánya, 11 db jó állapotban