Slovakia

Number of items: 196

Pöstyén, Pistyan, Piestany; Vágvölgy, Erzsébet út, Vág hídja, eredeti fahíd. K.J. Bp. 1917/21. / bridge, street, shops (kopott sarkak / worn corners)
41963.
Legend T2/3

700 HUF
1,90
2,19

1912 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Király sor, Király villa, Amália udvar. W.L. Bp. 053. Schultz Paula / Königszeile, Königs Villa, Amalien Hof / street view, villas (Rb)
41964.
Legend T3

6 000 HUF

1900 Privigye, Prievidza; látkép, templom / general view, church + "NAGY-VÁRAD - GYOMA 164. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (szakadások / tears)
41965.
Legend T3

11 000 HUF
29,81
34,38

1910 Ránkfüred, Rank-Herlány, Ránkherlány, Rank Herlein, Herlany (Kassa, Kosice, Kaschau); Szökőkút. Breitner Mór kiadása / Herliansky gejzír / geyser, fountain (Rb)
41966.
Legend T2/3

4 400 HUF
11,92
13,75

Rimaszombat, Rimavská Sobota; vasútállomás, hölgy kerékpárral. Marosi József kiadása / railway station, lady with bicycle
41967.
Legend T2/3

5 000 HUF

1938 Rimaszombat, Rimavská Sobota; Járási hivatal, Tompa tér / Tompovo námestie / county court + "1938 Rimaszombat visszatért" So. Stpl (EK)
41968.
Legend T2/3

2 400 HUF

1917 Rózsahegy, Ruzomberok; vasútállomás. Valuch János kiadása / railway station + "M. kir. rokkantkórház Rózsahegy" (kopott sarkak / worn corners)
41969.
Legend T3

2 000 HUF

1917 Rózsahegy, Ruzomberok; Stanica / Pályaudvar, vasútállomás. Valuch János kiadása / railway station + "M. kir. rokkantkórház Rózsahegy" (kopott sarkak / worn corners)
41970.
Legend T3

2 000 HUF

1917 Rózsahegy, Ruzomberok; vasútállomás. Valuch János kiadása / railway station + "M. kir. rokkantkórház Rózsahegy" (fl)
41971.
Legend T3

2 000 HUF

Rozsnyó, Roznava; Rákóczi őrtorony, utca, üzletek / watch tower, street, shops (EK)
41972.
Legend T2/3

3 000 HUF

1939 Rozsnyó, Roznava; megkoszorúzott Kossuth Lajos szobor. Fuchs József kiadása / wreathed Kossuth monument (lyuk / pinhole)
41973.
Legend T4

1 400 HUF

1898 (Vorläufer) Ruttka, Vrútky; látkép. Moskóczi Ferencné kiadása / general view (EK)
41974.
Legend T2/3

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF