Number of items: 310

Ritzenhoff Via Scala asztalközép kínáló pár, jelzett, hibátlan, 26,5x26,5 cm
12411.

4 600 HUF
12,47
14,38

Villeroy & Boch szecessziós stílusú dísztál, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
12412.

4 000 HUF
11

Besztercebányai Mária-templom képével és plasztikus kék róka figurával díszített névjegykártyatartó, kis kopással, 18,5x13 cm
12413.

3 600 HUF
9,76
11,25

Arczkenőcs Kovács József Gyógyszerésztől Nagy-Enyeden porcelán tégely, m: 7 cm
12414.

5 000 HUF

Limoges bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
12415.

3 800 HUF
10,30
11,88

12 darab porcelán cukortartó, jelzettek, közte jó darabokkal, Rosenthal, angol porcelán, stb, minimális kopással.
12416.

4 800 HUF
13,01
15,00

10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben.
12417.

4 200 HUF
11,38
13,13

Zsánerjelenettel díszített 6 darabos porcelán bögre szett, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
12418.

4 200 HUF
11,38
13,13

12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, kis kopással, klf méretben, közte Meissen, hagymamintás, stb.
12419.

4 800 HUF
13,01
15,00

Brázay Kálmán nagykereskedő Budapest nőalakos porcelán parfümtartó fiola, jelzett, m: 9 cm
12420.

4 000 HUF
21

Kínai fedeles váza, kis kopással, m: 25 cm
12421.

3 400 HUF
9,21
10,63

Aranymintás német fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
12422.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF