Number of items: 310
3385062
12411
493
4600
Ritzenhoff Via Scala asztalközép kínáló pár, jelzett, hibátlan, 26,5x26,5 cm
4 600 HUF
3385068
12412
493
Villeroy & Boch szecessziós stílusú dísztál, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
4 000 HUF
3385102
12413
493
Besztercebányai Mária-templom képével és plasztikus kék róka figurával díszített névjegykártyatartó, kis kopással, 18,5x13 cm
3 600 HUF
3382026
12414
493
Arczkenőcs Kovács József Gyógyszerésztől Nagy-Enyeden porcelán tégely, m: 7 cm
5 000 HUF
3382063
12415
493
3800
Limoges bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
3 800 HUF
3385039
12416
493
4800
12 darab porcelán cukortartó, jelzettek, közte jó darabokkal, Rosenthal, angol porcelán, stb, minimális kopással.
4 800 HUF
3385040
12417
493
4200
10 darab porcelán tejkiöntő, jelzettek, közte jó darabokkal, Meissen, Arzberg, stb., kis kopással, klf méretben.
4 200 HUF
3384999
12418
493
4200
Zsánerjelenettel díszített 6 darabos porcelán bögre szett, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
4 200 HUF
3385007
12419
493
4800
12 darab porcelán csésze alátéttel, közte érdekes darabokkal, jelzett, kis kopással, klf méretben, közte Meissen, hagymamintás, stb.
4 800 HUF
3384321
12420
493
Brázay Kálmán nagykereskedő Budapest nőalakos porcelán parfümtartó fiola, jelzett, m: 9 cm
4 000 HUF
3384095
12421
493
3400
Kínai fedeles váza, kis kopással, m: 25 cm
3 400 HUF
3384091
12422
493
Aranymintás német fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m