Art-ceramics
Number of items: 158
3260534
12123
493
Art-ceramics
Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
3 000 HUF
3280072
12125
493
Art-ceramics
Miskakancsó, Alföld, m: 20 cm
3 000 HUF
3194466
12126
493
Art-ceramics
2 400 HUF
3306750
12129
493
Art-ceramics
Butlers angol design váza, jelzett, m: 16,5 cm
2 400 HUF
3307287
12130
493
3200
Art-ceramics
Tihanyi Lídia sétáló gyertyatartó, jelzett, m: 14 cm
3 200 HUF
3219882
12131
493
Art-ceramics
2 600 HUF
3201258
12132
493
Art-ceramics
3 000 HUF
3260875
12133
493
3200
Art-ceramics
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
3 200 HUF
3295273
12134
493
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kéményseprő figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14,5 cm
1 400 HUF
3193706
12135
493
Art-ceramics
2 darab antik öntött gipsz / kerámia falikép, sérülésekkel, d: 34 cm
3 000 HUF
3195009
12136
493
3200
Art-ceramics
Férfialakkal festett kiskancsó, m: 14,5 cm
3 200 HUF
2938994
12137
493
Art-ceramics
Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m