https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 589

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1907 Az Adria Line Nagy Lajos gőzhajója Cardiff kikötőjében, 2 db kartonra kasírozott, feliratozott fotója, 11×15 cm
1
16538.

1907 Az Adria Line Nagy Lajos gőzhajója Cardiff kikötőjében, 2 db kartonra kasírozott, feliratozott fotója, 11×15 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910-1920 A budai vár udvari kocsisai (fiákeresei), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kallós Oszkár budapesti (Király u. 25.) műterméből (1923-tól József főherceg udvari fényképésze volt), a hátoldalon pecséttel jelzett, foltos karton, 19x24 cm, teljes méret: 30,5x35,5 cm
1
16539.

cca 1910-1920 A budai vár udvari kocsisai (fiákeresei), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kallós Oszkár budapesti (Király u. 25.) műterméből (1923-tól József főherceg udvari fényképésze volt), a hátoldalon pecséttel jelzett, foltos karton, 19x24 cm, teljes méret: 30,5x35,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Hintók, kocsik, fogatok, szekerek témájú gyűjtemény. Eredeti fotók magyar hintó és kocsi készítő mesterekről és munkáikról, a kocsikészítés folyamatáról, fényezésről, javításról szóló, valamint hintókat és kocsikat ábrázoló, nagyrészt modern képeslapok. Több mint 200 darab összesen, albumban. / A collection on the theme of carriages, wagons, carts. Original photos of Hungarian carriage and wagon builders and their work, the process of carriage making, painting, and repair, as well as mostly modern postcards depicting carriages and wagons. More than 200 pieces in total, in an album.
1
16540.

Hintók, kocsik, fogatok, szekerek témájú gyűjtemény. Eredeti fotók magyar hintó és kocsi készítő mesterekről és munkáikról, a kocsikészítés folyamatáról, fényezésről, javításról szóló, valamint hintókat és kocsikat ábrázoló, nagyrészt modern képeslapok. Több mint 200 darab összesen, albumban. /
A collection on the theme of carriages, wagons, carts. Original photos of Hungarian carriage and wagon builders and their work, the process of carriage making, painting, and repair, as well as mostly modern postcards depicting carriages and wagons. More than 200 pieces in total, in an album.

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)
1
16541.

cca 1925 Bp., Bulyovszky utcai reáliskola tanulóinak csoportképe, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kirschweng Lajos budapesti műterméből, sérült, ázásnyommal, 16x22 cm (karton: 28,5x34,5 cm)

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
 
cca 1920-1950 Dóra Pál és Montágh András galamblövő világbajnok és bajnokokat ábárzoló fotók, különböző versenyekről, gyakorlásokról, stb kb 50 db
1
16542.

cca 1920-1950 Dóra Pál és Montágh András galamblövő világbajnok és bajnokokat ábárzoló fotók, különböző versenyekről, gyakorlásokról, stb kb 50 db

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 Női fej sapkában, művészfotó, jobb felső sarka meg van törve, 29x24 cm
1
16543.

cca 1960 Női fej sapkában, művészfotó, jobb felső sarka meg van törve, 29x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
1
16544.

cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm
1
16545.

cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950/70, 12 darab jelzett és jelzetlen sajtófotó, klf méretben, 30x40 cm alatt
1
16546.

cca 1950/70, 12 darab jelzett és jelzetlen sajtófotó, klf méretben, 30x40 cm alatt

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
1961-1962 Nagykanizsa Landler Jenő Gimnázium 2 darab tablóképe
1
16547.

1961-1962 Nagykanizsa Landler Jenő Gimnázium 2 darab tablóképe

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
20 db üvegnegatív + 6 db fotónegatív, vegyes, főként családi felvételekkel, változó méretben és állapotban (egy sérült), modern fotóalbumban
1
16548.

20 db üvegnegatív + 6 db fotónegatív, vegyes, főként családi felvételekkel, változó méretben és állapotban (egy sérült), modern fotóalbumban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1933-1934 A Vasuti Tisztképző Tanfolyam tanári kara és hallgatói, tablókép, 20,5x28 cm, sarokhajlással.
1
16549.

1933-1934 A Vasuti Tisztképző Tanfolyam tanári kara és hallgatói, tablókép, 20,5x28 cm, sarokhajlással.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment