Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 294

1998. "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem, kapszulában, sorszámozott "000113" tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
31419.

16 000 HUF
43,36
50,00

1998. "Molnár István Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
31420.

2 000 HUF

2000. "A Magyarok Államalapításának 1000 Éves Évfordulója Emlékére - Szeri Gyűlés / Géza Nagyfejedelem emlékére / Szt. István Államalapító emlékérem / Magyar Koronázási jelvények / A Magyar Állam megszilárdítója emlékérem" 5xklf aranyozott fém emlékérem (42,5mm) eredeti dísztokban T:AU (eredetileg PP) fo. Csak 5000db!
31421.

12 000 HUF

~2000. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (100mm) T:UNC
31422.

3 000 HUF

2000 k. "Hungarian Institute for Managment and International Business - Budapest" egyoldalas, öntött bronz plakett (88mm) T:AU
31423.

3 000 HUF

31424.

12 000 HUF

2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31425.

14 000 HUF
37,94
43,75

2000. "VII. Nemzetközi Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000" egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (80mm) T:AU
31426.

2 000 HUF

2002. "Az elhízástudomány területén kifejtett munkásságáért - Életműdíj" egyoldalas, nagyméretű bronz emlékérem (180mm) T:AU
31427.

5 000 HUF

2002. "Lónyay Menyhért / 135 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-2002" ezüstözött, részben zománcozott emlékérem, "080"-as sorszámmal, műanyag tokban (70mm) T:XF peremen ezüstpróba nyom
31428.

4 000 HUF

2004. "50 éves a Gyöngyösi Játékszín - 1954-2004" egyoldalas, mázas kerámia emlékérem dísztokban (88mm) T:UNC
31429.

2 000 HUF

2004. "XVIII INCOSAI (International Congress of Supreme Audit Institutions - Legfőbb Ellenőrző Intézmények Nemzetközi Kongresszusa) Budapest, Hungary" fém emlékérem, eredeti tokban (64mm) T:UNC
31430.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF