Books: Social sciences

Number of items: 98

Webb Sidney és Beatrice: A szegénység problémája. Ford.: Kósa Miklós. Braun Róbert bevezető tanulmányával. Mesterművek. Bp., [1918], Révai, 221+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Félvászon-kötésben.
20355.

2 000 HUF

Jacques Maritain et al.: Mi európaiak. Összeáll. és ford.: Just Béla. Bp., é.n. [193?], Vigilia, 156 p. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20356.

2 000 HUF

Eva L. Corredor: Lukács After Communism. Interviews with Contemporary Intellectuals. Durham-London, 1997, Duke University Press, X+(2)+209 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20357.

2 800 HUF

David Maclagan: Creation Myths. Man's Introduction to the World. (London, 1989), Thames and Hudson, 96 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20358.

2 000 HUF

Reza Nazari - Somayeh Nazari: Read and Write Persian Language in 7 Days. A Workbook and Step-by-Step Guide. Middletown (DE), 2017. Angol és perzsa nyelven. Kiadói papírkötés.
20359.

1 000 HUF

4 db gazdasági, pénzügyi témájú könyv: Topolánszky Ádám: Lobbizás. Érdekek az előtérben.; Adrian Slywotzky: A profit művészete.; Kostyál Rezső - Kosztolányi Lászlóné - Pintér János: Agrárpénzügyek kézikönyve.; Steiner László - Vecsenyi János: Vezetésről gyakorló vezetőknek. Vegyes állapotban.
20360.

2 000 HUF

20361.

2 800 HUF

Görög-magyar szótár a gimnázium olvasmányokhoz. Szerk.: Dr. Földy József. Pápa, 1931, Főiskolai-ny., 286+2+XIII+3 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
20362.

2 800 HUF

Fulton, Reginald: Hypnose und Suggestion. 12 Lehrbriefe zum Selbststudium des Hypnotismus, der Suggestion und des persönlichen Magnetismus. Wien-Leipzig, 1929, Schneider & Co., 128 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
20363.

2 400 HUF

Enyedi György: Regionális folyamatok Magyarországon az átmenet időszakában. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület. Kiadói papírkötés.
20364.

2 000 HUF

Platonis Dialogi secundum Thraylli Tetralogias Dispositi. Vol. V. Ex Recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiaem 1852, Sumptibus et Typis B. G. Teubneri, XXVIII+442 p. Görög és latin nyelven. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
20365.

900 HUF
2,44
2,81

Plato: Republic. [Politeia = Állam.] Translated with an Introduction and Notes by Robin Waterfield. Oxford World's Classics. Bp.,2008,Oxford. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20366.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF