https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 589

Auction is over! Item soon called at the auction hall
G. Szántó András (1937-2002): Bohóc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
1
16026.

G. Szántó András (1937-2002): Bohóc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): Folyókanyar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
1
16027.

G. Szántó András (1937-2002): Folyókanyar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
1
16028.

G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25 cm
1
16029.

G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm
1
16030.

G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm

 
Sold
Starting price:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Number of bids:
1
 
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben
1
16031.

Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Robert Capa (1913-1954, eredeti neve Friedmann Endre) magyar-amerikai fotóriporter felvétele (A háború előszele, 1936), utólagos nagyítás, jelzés nélkül, hátoldalán paszpartuzás nyomaival, jobb felső sarkában törésnyommla24x15 cm
1
16032.

Robert Capa (1913-1954, eredeti neve Friedmann Endre) magyar-amerikai fotóriporter felvétele (A háború előszele, 1936), utólagos nagyítás, jelzés nélkül, hátoldalán paszpartuzás nyomaival, jobb felső sarkában törésnyommla24x15 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1954 Bartók Éva (Kecskemét, 1927 - London, 1998) magyar-német színésznő, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm
1
16033.

cca 1954 Bartók Éva (Kecskemét, 1927 - London, 1998) magyar-német színésznő, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 Markovics Ferenc: 8 db képvőművészeti alkotásról készült fotó 24x16 cm ig
1
16034.

cca 1960 Markovics Ferenc: 8 db képvőművészeti alkotásról készült fotó 24x16 cm ig

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
16035.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész felvétele Ady Endréről, fotó, jelzés nélkül, sérült, 22×17 cm
1
16036.

Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész felvétele Ady Endréről, fotó, jelzés nélkül, sérült, 22×17 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
9 db amatőr erotikus fotónegatív tekercsben
1
16037.

9 db amatőr erotikus fotónegatív tekercsben

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment