Antique
Number of items: 197
3343444
13026
493
Antique
4 db ezüstözött alpakka kávés, teás tejszínes kiöntő 8-21 cm Ig
10 000 HUF
3350129
13027
493
11000
Antique
Szecessziós háromágú bronz csillár, 1-1 sérüléssel, m: 72 cm
11 000 HUF
3349953
13028
493
Antique
Imaszőnyeg, jó állapotban, 110x50 cm
1 800 HUF
3348494
13030
493
Antique
Tibeti mandala, kézzel festett, vászon, kopással, 70x54 cm
10 000 HUF
3348480
13031
493
Antique
Keleti kézzel festett buddhista falikép, sérült, foltos, 85x70 cm
10 000 HUF
3351401
13032
493
Antique
3 darab pipa, Boscovitz, Mohács, és 2 darab borostyán pipatöredék.
4 000 HUF
3350853
13033
493
Antique
8 000 HUF
3350865
13034
493
15000
Antique
Töltényből készült ecsettartó vagy váza. cca 20. sz. eleje, Japán vagy Kína, vésett díszítéssel, m: 18 cm
15 000 HUF
3324584
13036
493
7500
Antique
Szénavágó. cca 19. sz. közepe - második fele, Alföld, vas, fa, h: 100 cm
7 500 HUF
3325873
13037
493
Antique
12 000 HUF
3323781
13038
493
Antique
Réz nyomólemez, rajta "Protest" feliratot tartó madár alakjával, fa keretben, 16x18 cm
2 400 HUF
3325474
13040
493
13000
Antique
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m