Transylvania Number of items: 644
3376476
41784
491
9500
Transylvania
Postcards
T3
1908 Szászváros, Broos, Orastie; utcakép templommal, üzlet. Adler fényirda / street view with church and shop (gyűrődés / crease)
9 500 HUF
3377632
41785
491
Transylvania
Postcards
T2/3
1911 Szászváros, Broos, Orastie; Gyalogsági laktanya, K.u.K. katonák. Adler fényirda 261. 1909. / K.u.K. military infantry barracks, soldiers (EK)
16 000 HUF
3376651
41786
491
65000
Transylvania
Postcards
T3
Szászveresmart, Rothbach, Rotbav; Totale / látkép / general view (ragasztónyomok / glue marks)
65 000 HUF
3376585
41787
491
65000
Transylvania
Postcards
T3
1929 Szászvolkány, Vulcan, Wolkendorf; látkép. Foto Greiner / general view (fl)
65 000 HUF
3136099
41788
491
Transylvania
Postcards
T3
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Deák tér, üzletek. Hollósi felvétele Cs. B. Sz. (W.L.?) / square, shop (EB)
3 000 HUF
3200888
41789
491
Transylvania
Postcards
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; A Szatmári Irgalmas Nővérek Anyaházának emlékalbuma, füzet 10 nem képeslap hátoldalú lappal / convent. booklet with 10 non-PC cards
3 000 HUF
3377338
41790
491
44000
Transylvania
Postcards
T3
1902 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; látkép, zsinagóga. Reizer János kiadása, szecessziós-virágos litho keret / general view with synagogue. Art Nouveau, floral, litho frame (ázott / wet damage)
44 000 HUF
3202252
41791
491
Transylvania
Postcards
T4
1915 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Szamos folyó, híd, malom / Somes river, mill (r)
2 000 HUF
3372558
41792
491
Transylvania
Postcards
T2/3
1940 Szatmárnémeti, Satu Mare; bevonulás, Horthy Miklós kormányzó, "Szatmárnémeti visszatért!" Római katolikus főgimnázium és székesegyház, Pannonia szálloda, Református templom és főgimnázium / entry of the Hungarian troops, Regent Horthy. Foto Kósa photo + "1940 Szatmárnémeti visszatért" So. Stpl. (EK)
8 000 HUF
3371846
41793
491
Transylvania
Postcards
T3
Szatmárnémeti, Satu Mare; Kazinczy utca, Szatmári Termény és Hitelbank, üzletek. Cseplák Bálintné kiadása / street view, bank, shops (fa)
12 000 HUF
3374937
41794
491
Transylvania
Postcards
T2/3
Szatmárnémeti, Satu Mare; Deák tér, Városi bérpalota, Ösztreicher palota, Fonciere pesti biztosító intézet főügynöksége, Borgida Miklós, Weisz Izsák, Perlstein Ignác, Fried Salamon üzlete, Közvetítő bank, Szalon kávéház. Lövy kiadása / square, palaces, shops, cafe, insurance company, bank (felületi kopás / worn surface)
5 000 HUF
3374452
41795
491
Transylvania
Postcards
T2/3
1924 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Széchenyi utca. Vasúti levelezőlapárusítás 2. sz. - 1916. / Str. Regina Maria / street view
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house