Transylvania

Number of items: 644

1908 Szászváros, Broos, Orastie; utcakép templommal, üzlet. Adler fényirda / street view with church and shop (gyűrődés / crease)
41784.
Legend T3

9 500 HUF
25,75
29,69

1911 Szászváros, Broos, Orastie; Gyalogsági laktanya, K.u.K. katonák. Adler fényirda 261. 1909. / K.u.K. military infantry barracks, soldiers (EK)
41785.
Legend T2/3

16 000 HUF
43,36
50,00

Szászveresmart, Rothbach, Rotbav; Totale / látkép / general view (ragasztónyomok / glue marks)
41786.
Legend T3

65 000 HUF
176,15
203,13

1929 Szászvolkány, Vulcan, Wolkendorf; látkép. Foto Greiner / general view (fl)
41787.
Legend T3

65 000 HUF
176,15
203,13

Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Deák tér, üzletek. Hollósi felvétele Cs. B. Sz. (W.L.?) / square, shop (EB)
41788.
Legend T3

3 000 HUF

Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; A Szatmári Irgalmas Nővérek Anyaházának emlékalbuma, füzet 10 nem képeslap hátoldalú lappal / convent. booklet with 10 non-PC cards
41789.

3 000 HUF

1902 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; látkép, zsinagóga. Reizer János kiadása, szecessziós-virágos litho keret / general view with synagogue. Art Nouveau, floral, litho frame (ázott / wet damage)
41790.
Legend T3

44 000 HUF
119,24
137,50

1915 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Szamos folyó, híd, malom / Somes river, mill (r)
41791.
Legend T4

2 000 HUF

1940 Szatmárnémeti, Satu Mare; bevonulás, Horthy Miklós kormányzó, "Szatmárnémeti visszatért!" Római katolikus főgimnázium és székesegyház, Pannonia szálloda, Református templom és főgimnázium / entry of the Hungarian troops, Regent Horthy. Foto Kósa photo + "1940 Szatmárnémeti visszatért" So. Stpl. (EK)
41792.
Legend T2/3

8 000 HUF

Szatmárnémeti, Satu Mare; Kazinczy utca, Szatmári Termény és Hitelbank, üzletek. Cseplák Bálintné kiadása / street view, bank, shops (fa)
41793.
Legend T3

12 000 HUF

Szatmárnémeti, Satu Mare; Deák tér, Városi bérpalota, Ösztreicher palota, Fonciere pesti biztosító intézet főügynöksége, Borgida Miklós, Weisz Izsák, Perlstein Ignác, Fried Salamon üzlete, Közvetítő bank, Szalon kávéház. Lövy kiadása / square, palaces, shops, cafe, insurance company, bank (felületi kopás / worn surface)
41794.
Legend T2/3

5 000 HUF

1924 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Széchenyi utca. Vasúti levelezőlapárusítás 2. sz. - 1916. / Str. Regina Maria / street view
41795.
Legend T2/3

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF