Transylvania

Number of items: 644

1935 Alsójára, Jára, Iara de Jos; földműves asszonyok és gyerekek / peasant women and children. photo (felületi kopás / worn surface)
41339.
Legend T3

48 000 HUF
130,08
150,00

1928 Alsótömös, Timisu de Jos; utcakép / street view (gyűrődések / creases)
41340.
Legend T3

48 000 HUF
130,08
150,00

Alvinc, Vintu de Jos; Fő utca / main street (EB)
41341.
Legend T3

16 000 HUF
43,36
50,00

Anina, Stájerlakanina, Steierdorf; 1. sz. légakna a bányában. Julius Engelmann kiadása / Wetterschacht I. / air mine (EK)
41343.
Legend T2/3

8 000 HUF

1937 Apahida, Bruckendorf (Kolozsvár, Cluj); Fondat si instalat de Petre V. Bucoveanu, Dispensarul Profesor Dr Titu Gane / gyógyszertár / pharmacy. photo (EK)
41344.
Legend T2/3

48 000 HUF
130,08
150,00

1899 (Vorläufer!) Arad, Andrássy tér este holdfényben, üzletek / square at night in moonlight, shops
41345.
Legend T2/3

6 000 HUF

1904 Arad, Temesvár Józsefváros - Arad viszonylatú személyvonat 1904.04.18-án történt balesetének szerelvénye, vonatra vigyázó szuronyos puskájú csendőr, férfi román népviseletben, nézelődő asszonyok és helyiek, vasút, gőzmozdony / railway accident, locmotive, gendarme, local people, folklore. photo (EK)
41346.
Legend T2/3

200 000 HUF
542,01
625,00

1903 Arad, Salacz park. Bloch H. nyomdája kiadása / park (EK)
41347.
Legend T2/3

1 800 HUF

Arad, Vesztőhely hölggyel / monument, place of execution with lady (fl)
41348.
Legend T3

2 400 HUF

1899 (Vorläufer!) Arad, a 13 vértanú kivégeztetésének 50. évfordulója dicső emlékére. Kiadja az Aradi 1848-as Országos Ereklye Múzeum / Memorial card for the 50th anniversary of the executions of the martyrs of Arad 1849-1899. Lith. Lengyel Lipót. Art Nouveau, floral, litho (ragasztónyomok / glue marks)
41349.
Legend T3

7 000 HUF
18,97
21,88

1913 Arad, Kossuth szobor, Arad-Csanádi takarékpénztár, üzletek. Kerpel Izsó kiadása / statue, savings bank, shops (EK)
41350.
Legend T2/3

1 600 HUF

1899 (Vorläufer) Arad, Szabadság tér, 13 Vértanú szobor, Rosenberg és Derestye Gyula üzlete, Fiume kávéház. H. Bloch kiadása / square, monument, shops, cafe (fa)
41353.
Legend T4

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF