Carpatho-Ukraine

Number of items: 56

1938 Beregszász, Beregovo, Berehove; Református templom, bank, Bata, Hausmann üzlete / Calvinist church, bank, shops + "1938 Beregszász visszatért" So. Stpl. (EB)
42283.
Legend T3

3 000 HUF

1938 Beregszász, Beregovo, Berehove; Legiobanka / Legio bank, Hausmann Ch., Klein Mór, Rozner Izidor üzlete, trafik. L.Schönberger kiadása / bank, shops (EK)
42284.
Legend T2/3

2 600 HUF
7,05

1932 Beregszász, Beregovo, Berehove; Grand Hotel a okresni úrad, Kavarna / Grand Szálloda és járási hivatal, kávéház, Korzó Mozgó (mozi), Dobos parfüméria, üzletek, automobil, autóbusz. Schönberger kiadása / hotel, county office, cafe, cinema, perfumery, shops, automobile, autobus (fl)
42285.
Legend T2/3

2 800 HUF

1910 Beregszász, Beregovo, Berehove; Bocskay utca az állami elemi iskolával, Özv. Kovács Albertné fakoporsó raktára. W. L. Bp. 6056. / street view, elementary school, shop (EK)
42286.
Legend T2/3

6 000 HUF

1943 Beregszász, Beregovo, Berehove; mozaiklap "Hiszek Magyarország feltámadásában" irredenta propagandával / multi-view postcard with Hungarian irredenta propaganda (fa)
42287.
Legend T3/4

2 000 HUF

Beregszász, Beregovo, Berehove; Kálvin tér, Engel Jenő könyvnyomdája, Klein Vilmos bútor raktára, üzletek / square, shops (Rb)
42288.
Legend T3/4

8 000 HUF

1915 Csap, Chop, Cop; Korona szálloda a fürdőházzal. Vasúti levelezőlapárusítás 4965. / hotel, bath (EK)
42289.
Legend T2/3

4 000 HUF

1941 Feketebérc, Csornahora; Obszervatórium / observatory (kopott sarkak / worn corners)
42290.
Legend T3

4 800 HUF
13,01
15,00

1918 Gyertyánliget, Polyana-Gyertyánliget, Kabola Polyána, Kobyletska Poliana (Máramaros, Maramures); sétány park. Weingarten Zsigmond kiadása / promenade park (Rb)
42291.
Legend T3

2 000 HUF

1912 Hársfalva-gyógyfürdő (Szolyva), Nelipino, Nelipyno; gyógyforrás telepe, hátoldalán Schönborn Buchheim gróf uradalmi ásványvizek újévi üdvözlete, reklámja / spring source, with Hungarian advertisement on the backside (EK)
42292.
Legend T2/3

8 000 HUF

1900 Hársfalva, Nelipino, Nelipyno (Szolyva, Svaliava); Rudolf vár, várkastély, forrás / castle, spring source. Art Nouveau, floral (fa)
42293.
Legend T3

9 000 HUF
24,39
28,13

1939 Huszt, Chust, Khust; Fő tér, autóbusz, Beregi-Munkácsi Bank, Weinberger zsidó kóser üzlete / Námestí / main square, autobus, bank, Jewish Kosher shop + "KIRÁLYHÁZA - MISKOLCZ - BUDAPEST 33. E" sz. vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
42294.
Legend T2/3

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF