Number of items: 511
3369527
11811
491
Hollóházi mesemintás tányér, és bögre, bögre repedt, jelzett, d: 16 cm
4 000 HUF
3369192
11812
491
Hollóházi Manufaktúra, Ézsiás István (1943-) festő- és szobrászművész: Kiöntő és tál. Tálon lepattanással, jelzett (Ézsiás monogram), m: 20 cm
10 000 HUF
3368462
11813
491
Hollóházi szeder mintás lábas váza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
2 000 HUF
3368458
11814
491
Hollóházi hamuzó, Faragó Miklós által tervezett "Hippocrates" dekorral, jelzett, 16x16 cm
3 000 HUF
3368124
11815
491
Hollóházi lovas. Terv.: Veres Miklós. Jelzett, hibátlan, 24x24 cm
10 000 HUF
3368143
11816
491
Hollóházi art deco macska. Terv.: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
12 000 HUF
3368136
11817
491
Hollóházi angyalka. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
5 000 HUF
3368134
11818
491
Hollóházi kakas. Terv.: J. Seregély Márta. Jelzett, m: 14 cm
5 000 HUF
3368133
11819
491
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú + nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 12-14 cm
6 000 HUF
3368131
11820
491
Hollóházi Hadik huszár. Jelzett, kard vége sérült, m: 19 cm
4 000 HUF
3368129
11821
491
Hollóházi nő kalapban. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42 cm
5 000 HUF
3368128
11822
491
Hollóházi Esernyősnő. Jelzés nélkül, fehérmázas, m: 40 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m