Number of items: 511

Hollóházi mesemintás tányér, és bögre, bögre repedt, jelzett, d: 16 cm
11811.

4 000 HUF

Hollóházi Manufaktúra, Ézsiás István (1943-) festő- és szobrászművész: Kiöntő és tál. Tálon lepattanással, jelzett (Ézsiás monogram), m: 20 cm
11812.

10 000 HUF

Hollóházi szeder mintás lábas váza, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11813.

2 000 HUF

Hollóházi hamuzó, Faragó Miklós által tervezett "Hippocrates" dekorral, jelzett, 16x16 cm
11814.

3 000 HUF
26

Hollóházi lovas. Terv.: Veres Miklós. Jelzett, hibátlan, 24x24 cm
11815.

10 000 HUF

Hollóházi art deco macska. Terv.: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11816.

12 000 HUF
9

Hollóházi angyalka. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11817.

5 000 HUF
15

Hollóházi kakas. Terv.: J. Seregély Márta. Jelzett, m: 14 cm
11818.

5 000 HUF

Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú + nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 12-14 cm
11819.

6 000 HUF

Hollóházi Hadik huszár. Jelzett, kard vége sérült, m: 19 cm
11820.

4 000 HUF

Hollóházi nő kalapban. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 42 cm
11821.

5 000 HUF

Hollóházi Esernyősnő. Jelzés nélkül, fehérmázas, m: 40 cm
11822.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF