Photo Number of items: 755
3371158
16568
491
Photo
cca 1865 Elegáns úr szoborral. Vizitkártya Fett Ferdinánd aradi műterméből, 10x6,5 cm
3 000 HUF
3371160
16569
491
Photo
cca 1865 Kislány portréja. Vizitkártya Gondy és Egey debreceni műterméből, 10,5x6 cm
3 000 HUF
3371173
16570
491
Photo
cca 1865 Fiatal férfi portréja. Vizitkártya Letzter L. kassai műterméből, címeres versoval, kopott, 10x6 cm
3 000 HUF
3371161
16571
491
Photo
cca 1865 Hölgy portréja. Vizitkártya Klösz Gy. pesti műterméből, díszes versoval, 10,5x6,5 cm
3 000 HUF
3371163
16572
491
Photo
cca 1865 Elegáns úr portréja. Vizitkártya Schaffer és Réty pesti műterméből, díszes versoval, 10,5x6,5 cm
3 000 HUF
3371146
16573
491
Photo
cca 1865 Fiatal férfi portréja. Vizitkártya Gévay Béla pesti műterméből, díszes címeres, épületábrázolásos versoval 10,5x6 cm
3 000 HUF
3371148
16574
491
Photo
cca 1965 Fiatal nő portréja. Vizitkártya Knebel Ferencz szombathelyi műterméből, 10,5x6 cm
3 000 HUF
3371152
16575
491
Photo
cca 1865 Elegáns szakállas úr portréja. Vizitkártya Fényképészi Tanntézet pesti műterméből, sh., 10x6 cm
3 000 HUF
3360390
16576
491
Photo
cca 1900-1910 Elegáns fiatal hölgy (Horváth Lajosné Bottlik Mária) portréja, "Mariska" aláírással, kabinetfotó Fekete Sándor nagyváradi műterméből, a hátoldalon feliratozva, kissé koszos, 21x11,5 cm
6 000 HUF
3368587
16577
491
Photo
cca 1870-1910 Vegyes portrék, össz. 20 db vizitkártya és mignon fotó, klf. műtermekből (közte Kató József, Kolozsvár; Letzter Junior, Kassa; A. Zagel, Párizs, stb.), változó állapotban (több sérült), 8x4,5 cm és 11x7 cm között
2 000 HUF
3375858
16578
491
Photo
Vegyes színészlap tétel, 9×13 cm
2 000 HUF
3368712
16579
491
24000
Photo
cca 1860-1880 A zólyomi Wágner (Wagner) és a Weninger család fotóalbuma, benne a család tagjait ábrázoló, keményhátú fotókkal (vizitkártyák): zólyomi Wágner Dániel (1800-1890) gyógyszerész, vegyészdoktor, az 1848-as minisztérium egészségügyi tanácsosa, Pest város százas bizottsági tagja és felesége, Weninger Mária (1816-1890); Wagner Géza (1843-1920) ügyvéd, udvari tanácsos; Szőnyi Pál (1808-1878) pedagógus, tanügyi író, a Királyi Magyar Természettudományi Társulat elnöke (1851-1858) és felesége, Weninger Ludmilla; stb. Összesen 22 db fotóval, változó méretben és állapotban. Korabeli bőrkötésű albumban, díszes réz kapoccsal, helyenként sérült, részben szétváló fűzéssel, 14x10,5x3,5 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house