Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Thaiföld 2003. "Technical meeting of mints in Asean - Bali dancer" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem, az indonéziai kormány Biztonsági Nyomda és Pénzverő által kiadva, megemlékezve a Pénzverdék XI. Technikai Találkozójáról. Eredeti fehér műbőr "peruri" dísztokban, tanúsítvánnyal (50g/0.950/50mm/60db) T:AU-XF Thailand 2003. "Technical meeting of mints in Asean - Bali dancer" two-sided unmarked Ag commemorative medallion, struck by The Indonesian Government Security Printing and Minting Co to commemorate the XI Techninal Meeting of Mint in AESAN. In original white leatherette "peruri" case, with certificate (50g/0.950/50mm/60pcs) C:AU-XF
33471.

Thaiföld 2003. "Technical meeting of mints in Asean - Bali dancer" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem, az indonéziai kormány Biztonsági Nyomda és Pénzverő által kiadva, megemlékezve a Pénzverdék XI. Technikai Találkozójáról. Eredeti fehér műbőr "peruri" dísztokban, tanúsítvánnyal (50g/0.950/50mm/60db) T:AU-XF
Thailand 2003. "Technical meeting of mints in Asean - Bali dancer" two-sided unmarked Ag commemorative medallion, struck by The Indonesian Government Security Printing and Minting Co to commemorate the XI Techninal Meeting of Mint in AESAN. In original white leatherette "peruri" case, with certificate (50g/0.950/50mm/60pcs) C:AU-XF

20 000 HUF
54,20
62,50

Szovjetunió 1980. "T-86 tank" ezüstözött fém emlékérem (31mm) T:XF Soviet Union 1980. "T-86 Tank" silver plated metal commemorative medallion (31mm) C:XF
33472.

Szovjetunió 1980. "T-86 tank" ezüstözött fém emlékérem (31mm) T:XF
Soviet Union 1980. "T-86 Tank" silver plated metal commemorative medallion (31mm) C:XF

2 000 HUF

Taiwan DN kétoldalas pénzverdei fém emlékérem kapszulában (37,5mm) + Thaiföld DN kétoldalas pénzverdei fém emlékérem (27,5mm) T:PP, XF Taiwan ND two-sided metal mint-jeton / commemorative medallion in capsule (37,5mm) + Thailand ND two-sided metal mint-jeton / commemorative medallion (27,5mm) C:PP, XF
33473.

Taiwan DN kétoldalas pénzverdei fém emlékérem kapszulában (37,5mm) + Thaiföld DN kétoldalas pénzverdei fém emlékérem (27,5mm) T:PP, XF
Taiwan ND two-sided metal mint-jeton / commemorative medallion in capsule (37,5mm) + Thailand ND two-sided metal mint-jeton / commemorative medallion (27,5mm) C:PP, XF

1 600 HUF

33474.

100 HUF
0,27
0,31

Vatikán 1925. "Anno Santo Roma 1925 - XI. Piusz pápa / Pax Christi in regno Christi" nagyméretű kétoldalas Al pápai emlékérem, Szign.:Kissing (110,2g/101,5mm) T:XF, patina / Vatican 1925. "Anno Santo Roma 1925 - Pius XI. Pont Max / Pax Christi in regno Christi" large two-sided Al comemmorative medallion, Sign.:Kissing (110,2g/101,5mm) C:XF, patina
33475.

Vatikán 1925. "Anno Santo Roma 1925 - XI. Piusz pápa / Pax Christi in regno Christi" nagyméretű kétoldalas Al pápai emlékérem, Szign.:Kissing (110,2g/101,5mm) T:XF, patina /
Vatican 1925. "Anno Santo Roma 1925 - Pius XI. Pont Max / Pax Christi in regno Christi" large two-sided Al comemmorative medallion, Sign.:Kissing (110,2g/101,5mm) C:XF, patina

12 000 HUF

Vatikán 1934. "XI. Pius 1933-1934 / Szentév a megváltás 1900. évfordulóján" fém medál (25mm) T:AU Vatican 1934. "Pius XI. 1933-1934 / Holy Year for tne 1900th Anniversary of the Redemption" metal medal (25mm) C:AU
33476.

Vatikán 1934. "XI. Pius 1933-1934 / Szentév a megváltás 1900. évfordulóján" fém medál (25mm) T:AU
Vatican 1934. "Pius XI. 1933-1934 / Holy Year for tne 1900th Anniversary of the Redemption" metal medal (25mm) C:AU

3 000 HUF

Vatikán 1956. "XII. Pius pápa / Május 1. Názáreti József emléknappá nyilvánítása" kétoldalas bronz pápai emlékérem. Szign.: Mistruzzi (37,15g/44,5mm) T:AU, patina / Vatican 1956. "Pope Pius XII / May 1. proclamation of Joseph of Nazareth as Memorial Day" two-sided bronze commemorative medallion. "PIVS XII PONTIFEX MAXIMVS ANNO XVIII / OPI FICVM EORVMQVE CONDVCTORVM CONSOCIATA NAVITAS" Sign.: Mistruzzi (37,15g/44,5mm) C:AU, patina
33477.

Vatikán 1956. "XII. Pius pápa / Május 1. Názáreti József emléknappá nyilvánítása" kétoldalas bronz pápai emlékérem. Szign.: Mistruzzi (37,15g/44,5mm) T:AU, patina /
Vatican 1956. "Pope Pius XII / May 1. proclamation of Joseph of Nazareth as Memorial Day" two-sided bronze commemorative medallion. "PIVS XII PONTIFEX MAXIMVS ANNO XVIII / OPI FICVM EORVMQVE CONDVCTORVM CONSOCIATA NAVITAS" Sign.: Mistruzzi (37,15g/44,5mm) C:AU, patina

6 000 HUF

Vatikán 1957. "XII. Pius pápa / Rádióüzenet a Vatikáni Rádió új központjának megnyitójára" kétoldalas bronz pápai emlékérem. Szign.: Mistruzzi (36,89g/44,5mm) T:AU, patina / Vatican 1957. "Pope Pius XII / Radio message for the inauguration of the new center of Vatican Radio" two-sided bronze commemorative medallion. "PIVS XII PONTIFEX MAXIMVS ANNO XX / VATICANA RADIOPHONICA STATIO AMPLIFICATA ADAVCTA" Sign.: Mistruzzi (36,89g/44,5mm) C:AU, patina
33478.

Vatikán 1957. "XII. Pius pápa / Rádióüzenet a Vatikáni Rádió új központjának megnyitójára" kétoldalas bronz pápai emlékérem. Szign.: Mistruzzi (36,89g/44,5mm) T:AU, patina /
Vatican 1957. "Pope Pius XII / Radio message for the inauguration of the new center of Vatican Radio" two-sided bronze commemorative medallion. "PIVS XII PONTIFEX MAXIMVS ANNO XX / VATICANA RADIOPHONICA STATIO AMPLIFICATA ADAVCTA" Sign.: Mistruzzi (36,89g/44,5mm) C:AU, patina

6 000 HUF

Vatikán 1982. "II. János Pál pápa / A Szentszék éves érme" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban. Peremén sorszámozott:3771/6000. Szign.:A.Berti (44mm) T:AU Vatican 1982. "Pope John Paul II / The Holy See" two-sided bronze commemorative medallion in original case. Numbered at the edge:3771/6000. Sign.:A.Berti (44mm) C:AU
33479.

Vatikán 1982. "II. János Pál pápa / A Szentszék éves érme" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban. Peremén sorszámozott:3771/6000. Szign.:A.Berti (44mm) T:AU
Vatican 1982. "Pope John Paul II / The Holy See" two-sided bronze commemorative medallion in original case. Numbered at the edge:3771/6000. Sign.:A.Berti (44mm) C:AU

4 000 HUF

Vatikán 1984. "II. János Pál pápa / Juvenibus Christum Adferte" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban. Peremén sorszámozott:1905/6000. Szign.:MABA (44mm) T:AU Vatican 1984. "Pope John Paul II / Juvenibus Christum Adferte" two-sided bronze commemorative medallion in original case. Numbered at the edge:1905/6000. Sign.:MABA (44mm) C:AU
33480.

Vatikán 1984. "II. János Pál pápa / Juvenibus Christum Adferte" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban. Peremén sorszámozott:1905/6000. Szign.:MABA (44mm) T:AU
Vatican 1984. "Pope John Paul II / Juvenibus Christum Adferte" two-sided bronze commemorative medallion in original case. Numbered at the edge:1905/6000. Sign.:MABA (44mm) C:AU

4 000 HUF

Vatikán 1995. "II. János Pál pápa / Az élet Evangéliuma" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban, sorszámozott, szárazpecsétes tanúsítvánnyal (44,5mm) T:AU Vatican 1995. "Pope John Paul II / Evangelium Vitae" two-sided bronze commemorative medallion in original case, with numbered certificate (44,5mm) C:AU
33481.

Vatikán 1995. "II. János Pál pápa / Az élet Evangéliuma" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban, sorszámozott, szárazpecsétes tanúsítvánnyal (44,5mm) T:AU
Vatican 1995. "Pope John Paul II / Evangelium Vitae" two-sided bronze commemorative medallion in original case, with numbered certificate (44,5mm) C:AU

4 000 HUF

Vatikán 1996. "II. János Pál pápa / Sacerdotii Sui Lustra decem" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban. Szign.:G.Dewigas (44mm) T:AU Vatican 1996. "Pope John Paul II / Sacerdotii Sui Lustra decem" two-sided bronze commemorative medallion in original case. Sign.:G.Dewigas (44mm) C:AU
33482.

Vatikán 1996. "II. János Pál pápa / Sacerdotii Sui Lustra decem" kétoldalas bronz pápai emlékérem eredeti dísztokban. Szign.:G.Dewigas (44mm) T:AU
Vatican 1996. "Pope John Paul II / Sacerdotii Sui Lustra decem" two-sided bronze commemorative medallion in original case. Sign.:G.Dewigas (44mm) C:AU

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF