https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 95

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1984. "Légfegyveres Európabajnokság - Budapest 1984" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
1
32095.

1984. "Légfegyveres Európabajnokság - Budapest 1984" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU
1
32096.

1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina
1
32097.

1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1986. "Forma 1 - 1986 / Hungaroring" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: HB (~80mm) T:AU
1
32098.

1986. "Forma 1 - 1986 / Hungaroring" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: HB (~80mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina
1
32099.

1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1987. "Budapest Bajnokság 1986-87" kétoldalas, ezüstözött nyolcszögletű fém díjérem dísztokban. 1987-ben a Budapest Bajnokságban a Ganz Danubius csapata végzett a 2. helyen (59x59mm) T:AU
1
32100.

1987. "Budapest Bajnokság 1986-87" kétoldalas, ezüstözött nyolcszögletű fém díjérem dísztokban. 1987-ben a Budapest Bajnokságban a Ganz Danubius csapata végzett a 2. helyen (59x59mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
1
32101.

1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, dísztokban (89mm) T:AU
1
32102.

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, dísztokban (89mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1996. "Magyarország - Brazília 3:1 Labdarúgó Világbajnokság 30 éves évfordulója / Mészöly Kálmán aláírás" ezüstözött fém emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
32103.

1996. "Magyarország - Brazília 3:1 Labdarúgó Világbajnokság 30 éves évfordulója / Mészöly Kálmán aláírás" ezüstözött fém emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
2000. "Eger testneveléséért" egyoldalas, öntött érdemérem gravírozva, eredeti dísztokban (110mm) T:AU
1
32104.

2000. "Eger testneveléséért" egyoldalas, öntött érdemérem gravírozva, eredeti dísztokban (110mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
2008. Svájc-Ausztria Labdarúgó EB ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP 2008. "Schweiz Gastgeber Österreich" silverplated medallion (40mm) C:PP
1
32105.

2008. Svájc-Ausztria Labdarúgó EB ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP 2008. "Schweiz Gastgeber Österreich" silverplated medallion (40mm) C:PP

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
1
32106.

2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment