Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 95

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
32047.

8 000 HUF

1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tóth Sándor (1933-2019) (42,5mm) T:AU
32048.

2 000 HUF

Várhelyi György (1942- ) 1990. "Budapest 1990 / European Qualification for Junior Women" kétoldalas, öntött bronz spot emlékérem (59mm) T:AU
32049.

2 000 HUF

~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" kétoldalas jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel (br.:11,30g/0.800/~29mm) T:XF,VF, karc Hungary ~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" two-sided hallmarked Ag award medal with "SGA" maker's mark, with ear (br.:11,30g/0.800/~29mm) C:XF,VF, scratch
32050.

~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" kétoldalas jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel (br.:11,30g/0.800/~29mm) T:XF,VF, karc
Hungary ~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" two-sided hallmarked Ag award medal with "SGA" maker's mark, with ear (br.:11,30g/0.800/~29mm) C:XF,VF, scratch

4 000 HUF

32051.

13 000 HUF
35,23
40,63

1927-1928. "Kaposvár Ifjúsági Bajnoksága I." kétoldalas fém labdarúgó díjérem füllel (44,5mm) T:VF, patina
32052.

2 000 HUF

32053.

3 000 HUF

32054.

13 000 HUF
35,23
40,63

~1930. "Debreceni Egyetemi Athletikai Club (DEAC)" Ag sportplakett, hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (25,82g/0.800/41x31mm) T:AU,XF
32055.

10 000 HUF
11

1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF
32056.

700 HUF
1,90
2,19

1930-1940 k. "Magyar Athletikai Szövetség Vidéki Bajnoksága" kétoldalas bronz díjérem, "Arkansas" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:XF
32057.

2 000 HUF

1930 k. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, nem hozzá tartozó, utólagos gravírozással (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
32058.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF