Military

Number of items: 103

33638.

900 HUF
2,44
2,81

33639.

800 HUF

Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, kardokkal (36mm) T:XF, aranyozás kopás Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" gilt bronze medal with original ribbon with swords (36mm) C:XF, gilt worn
33640.

Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, kardokkal (36mm) T:XF, aranyozás kopás
Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" gilt bronze medal with original ribbon with swords (36mm) C:XF, gilt worn

5 000 HUF

33641.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal T:XF, mellszalag VF Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration on ribbon with swords C:XF, ribbon VF
33642.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal T:XF, mellszalag VF
Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration on ribbon with swords C:XF, ribbon VF

5 000 HUF

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" miniatűr T:AU Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt bronze medal miniature C:XF
33643.

Bulgária 1938. Bolgár Háborús emlékmedál "1915-1918" miniatűr T:AU
Bulgaria 1938. Bulgarian Commemorative Medal for World War I for combatants, gilt bronze medal miniature C:XF

8 000 HUF

Csehszlovákia 1960 k. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Unió a Hadsereggel Együttműködésért)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta "J.B. 16 JABLONEC n. N." gyártói jelzéssel (20x37mm) T:AU / Czechoslovakia cca 1960. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Union for Cooperation with the Army)" enameled parachute badge with screw back, with "J.B. 16 JABLONEC n. N." maker's mark on it (20x37mm) C:AU
33644.

8 000 HUF

Csehszlovákia ~1960. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Unió a Hadsereggel Együttműködésért)" zománcozott ejtőernyős jelvény csavaros hátlappal, rajta "J.B. 16 JABLONEC n. N." gyártói jelzéssel (20x37mm) T:AU / Czechoslovakia ~1960. "Svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou - Union for Cooperation with the Army)" enameled parachute badge with screw back, with "J.B. 16 JABLONEC n. N." maker's mark on it (20x37mm) C:AU
33645.

3 000 HUF

33646.

110 000 HUF
298,10
343,75

Franciaország 1982. "Bronz Honvédelmi Érem" bronz emlékérem (36mm) T:XF France 1982. "National Defence Medal" bronze medal (36mm) C:XF
33647.

Franciaország 1982. "Bronz Honvédelmi Érem" bronz emlékérem (36mm) T:XF
France 1982. "National Defence Medal" bronze medal (36mm) C:XF

2 000 HUF

Franciaország DN Zománcozott, ezüstözött bronz ejtőernyős jelvény "DRAGO PARIS" gyártói jelzéssel, "H597" sorszámmal, cserélt tűvel (47x29mm) T:XF,VF France ND Enamelled, silver plated bronze paratrooper badge with makers mark "DRAGO PARIS", with "H597" number, with changed pin (47x29mm) C:XF,VF
33648.

Franciaország DN Zománcozott, ezüstözött bronz ejtőernyős jelvény "DRAGO PARIS" gyártói jelzéssel, "H597" sorszámmal, cserélt tűvel (47x29mm) T:XF,VF
France ND Enamelled, silver plated bronze paratrooper badge with makers mark "DRAGO PARIS", with "H597" number, with changed pin (47x29mm) C:XF,VF

5 000 HUF

Kanada DN "872. Repülőszázad - Légi kiképző alakulat" műgyantás fém kulcstartó (42x32mm) T:XF Canada ND "872 Squadron - Air Training Corps" synthetic resined metal keychain (42x32mm) C:XF
33649.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF