Jewellery and precious metal items

Number of items: 201

Arany (Au) gyűrű, 14k, m: 52, 2x 0,1 ct gyémánttal, középső kő hiánnyal, bruttó 4,35g
22041.

120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au) nyaklánc, puttó alakos medállal, jelzés nélkül, csatnál szakadt, nettó 3,3g
22042.

70 000 HUF
189,70
218,75

22043.

80 000 HUF
216,80
250,00

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, mesterjegyes, gravírozott 1925-ös házasságkötési dátummal, m: 54, nettó 3,55 g
22044.

85 000 HUF
230,35
265,63

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzett, mesterjegyes, gravírozott 1915-ös házasságkötési dátummal, m. 58, nettó 4,55g
22045.

120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzés nélkül, m: 65, nettó 4,8g
22046.

95 000 HUF
257,45
296,88

Arany (Au) gyűrű, 14k, jelzés nélkül, m: 52, nettó 3,4g
22047.

70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) gyűrű, 14k, 1929-es dátummal gravírozva, jelzett, mesterjeggyel, m: 52, nettó 2,7g
22048.

55 000 HUF
149,05
171,88

22049.

80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) teaszűrő, jelzett, h: 21 cm, nettó 102g
22050.

44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) karkötő köves középrésszel, jelzett, állítható h: max. 19,5 cm, bruttó: 3,5 g
22051.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) masszív figaro karkötő, h: 21,5 cm, jelzett, nettó 12,8g
22052.

4 400 HUF
11,92
13,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF