Number of items: 532

A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXXII. 1907.- Budapesten, 1908. M. Kir. Egyetemi Ny. XXX. 213l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
21457.

2 400 HUF

Bernard Shaw: Szent Johanna. Krónikás színmű hat képben, epilógussal. Ford.: Hevesi Sándor. Bernard Shaw összes munkái. Bp.,[1925.],Athenaeum, 230 p. "Államvédelmi Hatóság [ÁVH] Belügyminisztérium Központi Könyvtára" bélyegzésserl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a hátsó szennylap hiányzik.
21458.

2 400 HUF

A Tiszántúli Szépmíves Céh almanachja 1932    Debrecen, 1931. Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt. 184p. Szerkesztők: Benyovszky Pál- Szalacsy Rácz Imre. Baltazár Dezső püspök előszavával. Az akkor ismert és kevésbé ismert költők, írók rövid írásaival, a 117 oldaltól névtár.
21459.

1 200 HUF

Kanteletar. A finn népköltés gyöngyei. Ford.: Bán Aladár. Bp., 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 185+(5) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, egyébként jó állapotban.
21460.

900 HUF
2,44
2,81

Wodehouse, [Pelham Grenville]: Köszönöm, Tóbiás! Ford.: Várady György. Bp., [1941], Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T., 271 p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kis lapszéli sérüléssel.
21461.

2 000 HUF

Végh Antal: Megmondom őszintén. (Közéleti arcképcsarnok). A szerző által DEDIKÁLT példány! Bp., 1999, Szerzői. Kiadói viseltes papírkötésben.
21462.

1 800 HUF

Popper Péter: Az Istennel sakkozás kockázata. Bp., 1995, Türelem Háza Bt. Kiadói papírkötés.
21463.

1 800 HUF

Szép Ernő: Natália. Bp., 2008, Noran. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötés.
21464.

1 800 HUF

Jókai Mór: A kiskirályok. Bp., 1972, Magyar Helikon. Kiadói bőrkötés, enyhén sérült borítóval. Számozott (1170/3250) példány.
21465.

2 000 HUF

Sólyom Janka versei. Ilyen szeretnék lenni... DEDIKÁLT! Bp., 1940, Athenaeum, 95 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21466.

3 000 HUF

Radó Antal: Firdúsziból. Feridún és fiai. Bp. é. n. Lampel. XXIII. 125 p. 1 sztl. lev. Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapélekkel
21467.

2 400 HUF

Sienkievicz Henrik: A polaniecki család. Regény. Ford.: M. Hrabovszky Julia. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 238+2 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21468.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF