Books: Law

Number of items: 55

Bedő Mór: A magyar váltójog kézikönyve. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye V. köt. Bp., [1910], Grill Károly, VI+368 p. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány kijáró lappal, több lapon szakadásból eredő hiánnyal.
19398.

2 000 HUF

Földes István: A magyar polgári perrendtartás kézikönyve. Bp., 1944, Grill Károly, 439 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, a szövegben ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
19399.

2 800 HUF

1882-ik évi országgyűlési törvényczikkek. Szakférfiak közreműködése mellett jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázattal ellátva. Bp., 1882, Ráth Mór (Hornyánszky-ny.), IX+(1)+716 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, egy lap szélén hiánnyal.
19400.

2 400 HUF

19401.

2 000 HUF

Mezei Károly: Haza(ki)árulás. Bencze Izabella vagyonjogi szakértővel beszélget Mezei Károly. ... és mégis élünk! Bp., 2009, Kairosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19402.

1 200 HUF

Az 1919. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: A M. kir. Belügyministerium. Bp., 1919, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+259 p. Átkötött félvászon-kötésben, az előzéklap sérült, néhány kissé gyűrött lappal.
19403.

900 HUF
2,44
2,81

Reichsgesetzblatt für die im Reichsrathe vertretenen Königreiche und Länder. Jahrgang 1872., 1885. [3 kötet, duplummal]. Wien, 1872-1885, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
19404.

2 400 HUF

Reichs-Gesetz-Blatt für das Kaiserthum Oesterreich. Jahrgang 1853., 1854. [2 kötet]. Wien, 1853-1854, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, sérült, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
19405.

2 600 HUF
7,05

19406.

5 000 HUF

19407.

4 200 HUF
11,38
13,13

Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.
19408.

700 HUF
1,90
2,19

A Dohányjövedéki gyakornoki- és szakvizsga tananyaga. Dohányjövedéki Szaktanfolyam. Bp., 1947, Dohányjövedéki Központi Igazgatóság, (Magyar Állami-ny.), 573 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19409.

100 HUF
0,27
0,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF