Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 105

Afrikai faragott szobor, m: 31 cm
12906.

3 000 HUF

12907.

30 000 HUF
81,30
93,75

Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm /// Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/
12908.

Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm
///
Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/

80 000 HUF
216,80
250,00

Reményi József (1887-1977): Férfi büszt (Végh Gusztáv?). Bronz, jelzett, m: 5,5 cm
12909.

15 000 HUF
40,65
46,88

12910.

8 000 HUF

Domonkos Béla (1934-2020) Karikázó fiú. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett. 22 cm. A szobor nagy méretben Kapuváron áll. Mellékelve a kapuvári szobor avatására szóló, a művész által aláírt meghívó
12911.

80 000 HUF
216,80
250,00

Nagy András (1946-): Nessie. Ready-made applikáció, jelzett, m: 20,5 cm
12912.

8 000 HUF

Szávoszt Katalin (1941- ): Női arc. Anyagában színezett samottos kerámia. jelzett. 23x19 cm Kissé sérült keretben
12913.

11 000 HUF
29,81
34,38

Afrikai groteszk alak. Ébenfa szobor talpazata ragasztott 28 cm
12914.

4 000 HUF

Afrikai harcos. Faragott jade kő szobor 27 cm
12915.

14 000 HUF
37,94
43,75

Mészáros Mihály (1930 - 2008): Európa elrablása. 2000 körül. Öntött bronz, jelzett, 25x33 cm
12917.

160 000 HUF
433,60
500,00

12918.

100 000 HUF
271,00
312,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF