Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 341

1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban" latin nyelvű, aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU
31855.

2 000 HUF

1991. "Magyar Demokrata Fórum (MDF) Országos Választmány / Lakitelek október 5-6. 1991" öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU
31856.

3 000 HUF

1992. "VEFAG Tatabánya / FEHOVA kiállítás" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) + DN "Eger / Officina Agriae" bronz múzeumi zseton. Szign.: VE (25mm) T:XF
31857.

1 600 HUF

1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" bronz emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
31858.

20 000 HUF
54,20
62,50

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993" kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
31859.

16 000 HUF
43,36
50,00

1994. "Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség 45 éves jubileum" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (43mm)
31860.

16 000 HUF
43,36
50,00

1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25" aranyozott fém és ezüstözött bronz emlékérem pár kapszulában (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31861.

3 000 HUF

1995. "A Magyar Köztársaság Légoltalmi Ligájának 60. évfordulója" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (30mm)
31862.

10 000 HUF

1995. "Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Eger / Nyilvánosság Demokrácia Törvényesség" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon névre szóló gravírozással (90mm) T:AU,XF
31863.

8 000 HUF

31864.

14 000 HUF
37,94
43,75

1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (36,48g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31865.

14 000 HUF
37,94
43,75

1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" aranyozott tombak emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:PP
31866.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF