Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 341
3356547
31855
491
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban " latin nyelvű, aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU
2 000 HUF
3358099
31856
491
Numismatics
1991. "Magyar Demokrata Fórum (MDF) Országos Választmány / Lakitelek október 5-6. 1991 " öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU
3 000 HUF
3360386
31857
491
Numismatics
1992. "VEFAG Tatabánya / FEHOVA kiállítás" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) + DN "Eger / Officina Agriae" bronz múzeumi zseton. Szign.: VE (25mm) T:XF
1 600 HUF
3312118
31858
491
Numismatics
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek " bronz emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm)
20 000 HUF
3321273
31859
491
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993 " kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
16 000 HUF
3321400
31860
491
Numismatics
1994. "Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség 45 éves jubileum" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (43mm)
16 000 HUF
3368555
31861
491
Numismatics
1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25 " aranyozott fém és ezüstözött bronz emlékérem pár kapszulában (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3 000 HUF
3321328
31862
491
Numismatics
1995. "A Magyar Köztársaság Légoltalmi Ligájának 60. évfordulója" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (30mm)
10 000 HUF
3370325
31863
491
Numismatics
1995. "Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Eger / Nyilvánosság Demokrácia Törvényesség " kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon névre szóló gravírozással (90mm) T:AU,XF
8 000 HUF
3371102
31864
491
14000
Numismatics
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok " kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
14 000 HUF
3371100
31865
491
14000
Numismatics
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok " kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (36,48g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
14 000 HUF
3333751
31866
491
Numismatics
1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára " aranyozott tombak emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:PP
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house