https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 341

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Reményi József (1887-1977)? DN "Táncoló pár" jelzetlen, öntött, ezüstözött bronz lemezérem (36mm) T:XF
1
31747.

Reményi József (1887-1977)? DN "Táncoló pár" jelzetlen, öntött, ezüstözött bronz lemezérem (36mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség / Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
1
31748.

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség / Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Vermes Miklós Emlékverseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF
1
31749.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Vermes Miklós Emlékverseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" hadifém emlékérem (51mm) T:AU / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" war metal commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (51mm) C:AU
1
31750.

Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" hadifém emlékérem (51mm) T:AU / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" war metal commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (51mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Rónay Attila (1971- ) A Pénzverő "Magyar Festők" teljes ( Munkácsy Mihály, Csontváry Kosztka Tivadar, Vasarely Victor, Szinyei Merse Pál) Cu-Zn emlékérem sorozata, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (42x55mm) T:UNC,AU
1
31751.

Rónay Attila (1971- ) A Pénzverő "Magyar Festők" teljes ( Munkácsy Mihály, Csontváry Kosztka Tivadar, Vasarely Victor, Szinyei Merse Pál) Cu-Zn emlékérem sorozata, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (42x55mm) T:UNC,AU

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina
1
31752.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1995. "XXIX. Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995. / XXIX. Zenei Napok - Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor / Weinert Leó Hangszeres Verseny" kinyitható, két darabból álló bronz plakett, dombornyomott "Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995" tokban (kinyitva 188x93mm) T:AU,XF patina
1
31753.

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1995. "XXIX. Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995. / XXIX. Zenei Napok - Nemzetközi Ifjúsági Zenei Tábor / Weinert Leó Hangszeres Verseny" kinyitható, két darabból álló bronz plakett, dombornyomott "Nyírbátori Zenei Fesztivál 1995" tokban (kinyitva 188x93mm) T:AU,XF patina

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Simon Ferenc (1922-) 1970. "Békéscsaba / IX. Közgazdász Vándorgyűlés" bronz emlékérem tokban (50mm) T:XF
1
31754.

Simon Ferenc (1922-) 1970. "Békéscsaba / IX. Közgazdász Vándorgyűlés" bronz emlékérem tokban (50mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Simon Ferenc (1922-) 1997. " 30 éves a szolnoki MÁV Kórház" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
1
31755.

Simon Ferenc (1922-) 1997. " 30 éves a szolnoki MÁV Kórház" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Sülle Mária 2000. "Magyar Millennium" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (23mm)
1
31756.

Sülle Mária 2000. "Magyar Millennium" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (23mm)

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,78g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31757.

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,78g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF,VF,patina
1
31758.

Szántó Gergely (1886-1962) ~1920-1930. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" egyoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF,VF,patina

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment