Flea Market Number of items: 545
3356016
13598
491
22000
Flea Market
16 db acél penge, nyél nélkül, tőr készítéshez, csavarmenetes nyéllel, bőr tokkal, 30 cm Részben polírozottak, részben élezettek
22 000 HUF
3354282
13599
491
Flea Market
Retro fém doboz, hozzá lemezjátékok, medál, üveg asztaldísz, klf méretben, sérüléssel.
1 600 HUF
3355107
13601
491
Flea Market
Bronz kolomp, d: 10 cm, m: 11 cm, kopott
5 000 HUF
3354490
13604
491
Flea Market
Royal FA jelzéssel ezüstözött alpakka váza, kis kopással, m: 29,5 cm
4 000 HUF
3355684
13605
491
3800
Flea Market
7 darabos antik lemez tárolódoboz tétel. 4 darab zöld alapon virágmintás só - cukor - liszt - dara tároló m: 13 cm + 3 darab epermintás fűszertároló m: 9 cm, kopással
3 800 HUF
3355471
13606
491
3800
Flea Market
Iparművész hengerelt rézlemez falidísz, 27x20 cm
3 800 HUF
3355476
13607
491
7500
Flea Market
Iparművész absztrakt lemez falidísz, jelzés nélkül, jó állapotban, 28x28 cm
7 500 HUF
3355359
13608
491
Flea Market
Régi zsemlés kosár, kis sérüléssel, 23x23 cm
2 400 HUF
3356826
13609
491
Flea Market
Vintage designer függőlámpa, sötétített búrával, kopott, h: 45 cm
6 000 HUF
3357151
13610
491
Flea Market
cca 1920 Német gyufatartó, bronz, jelzett, m: 9 cm
3 000 HUF
3356821
13611
491
Flea Market
Loft stíéusú felszerelhető lámpa, fém test, részben savmaratott üvegbúra, porcelán égőfogat, minimális kopottsággal, m: 38 cm
12 000 HUF
3356503
13612
491
Flea Market
Antik bécsi kávédaráló, sérült, m: 21 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house