Flea Market

Number of items: 545

16 db acél penge, nyél nélkül, tőr készítéshez, csavarmenetes nyéllel, bőr tokkal, 30 cm Részben polírozottak, részben élezettek
13598.

22 000 HUF
59,62
68,75

Retro fém doboz, hozzá lemezjátékok, medál, üveg asztaldísz, klf méretben, sérüléssel.
13599.

1 600 HUF

Bronz kolomp, d: 10 cm, m: 11 cm, kopott
13601.

5 000 HUF

Royal FA jelzéssel ezüstözött alpakka váza, kis kopással, m: 29,5 cm
13604.

4 000 HUF

7 darabos antik lemez tárolódoboz tétel. 4 darab zöld alapon virágmintás só - cukor - liszt - dara tároló m: 13 cm + 3 darab epermintás fűszertároló m: 9 cm, kopással
13605.

3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész hengerelt rézlemez falidísz, 27x20 cm
13606.

3 800 HUF
10,30
11,88

Iparművész absztrakt lemez falidísz, jelzés nélkül, jó állapotban, 28x28 cm
13607.

7 500 HUF
20,33
23,44

Régi zsemlés kosár, kis sérüléssel, 23x23 cm
13608.

2 400 HUF

Vintage designer függőlámpa, sötétített búrával, kopott, h: 45 cm
13609.

6 000 HUF

cca 1920 Német gyufatartó, bronz, jelzett, m: 9 cm
13610.

3 000 HUF

Loft stíéusú felszerelhető lámpa, fém test, részben savmaratott üvegbúra, porcelán égőfogat, minimális kopottsággal, m: 38 cm
13611.

12 000 HUF

Antik bécsi kávédaráló, sérült, m: 21 cm
13612.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF