Engravings

Number of items: 89

Ludwig Lange (1808-1868), Franz Hablitschek (1824-1867): Szent Lénárd-templom Malsban (St. Leonhardskirche bei Mals, Südtirol), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 11x9 cm
11360.

1 800 HUF

Ludwig Lange (1808-1868), Johann Poppel (1807-1882): Merani templom (Spitalkirche in Meran), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 15x12 cm
11361.

1 800 HUF

Ludwig Lange (1808-1868), Johann Poppel (1807-1882): Lichtenberg vár és falu Tirolban (Dorf und Schloss Lichtenberg in Tyrol), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 14x11 cm
11362.

1 800 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Mária Krisztina osztrák főhercegnő emlékműve (Denkmal der Erzherzogin Marie Christine in der Augustinerkirche in Wien), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 15×11,5 cm
11363.

1 800 HUF

cca 1900 A Betleni és Zbugyói család címere. Litografált címerrajz kartonon 9x12 cm
11364.

300 HUF
0,81
0,94

11365.

6 000 HUF

11366.

5 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Skarlatine orosz tábornok emléke Segesvárnál (Denkmal des General Skarlatine bei Schässburg). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x17,5 cm.
11367.

2 400 HUF

11368.

5 000 HUF

11369.

3 400 HUF
9,21
10,63

11370.

5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1900 16 db növényvilággal kapcsolatos melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, közte két színes litográfiával is. 24x30 cm és 15x24 cm
11371.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF