Documents Number of items: 206
3379181
14305
491
50000
Documents
1899 A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet tagfelvételi oklevele Réthy Mór (1870-ig Rothbaum) (1846-1925) matematikus, fizikus, az MTA tagja részére, dekoratív grafikával, rajta Hieronymi Károly (1836-1911) politikus, korábbi belügyminiszter, elnök, ill. Fittler Kamill (1853-1910) építészmérnök, titkár aláírásával. Feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 53x74 cm
50 000 HUF
3321857
14306
491
700
Documents
1899 Szegvár, 5 db nyugta okmánybélyegekkel
3375706
14307
491
Documents
1900 A Budapesti Pincérek Szak- és Munkaközvetítő Egyesülete tagsági igazolványa, kitöltetlen, 30p
4 000 HUF
3372779
14308
491
Documents
cca 1900-1940 100 db vegyes okmány: fejléces számlák, személyes okmányok, reklámok.
6 000 HUF
3100628
14309
491
Documents
cca 1900-1940 vegyes okmány tétel, össz. 20 db, vegyes állapotban
2 400 HUF
3374451
14310
491
Documents
cca 1900-1945 Magyar Kir. Államvasutak (MÁV) igazolványok, hiányosak (mind csak a fényképes rész), 5 db
2 000 HUF
3370118
14311
491
Documents
cca 1900-2010 Családi irathagyaték, nagyrészt háború előtti, benne modern jogosítvány is
3 600 HUF
3379193
14312
491
Documents
1901 Bp., a Kir. József Műegyetem által kiállított mérnöki diploma Réthy Lajos részére, rajta Ilosvay Lajos (1851-1936) kémikus, rektor, ill. Rados Gusztáv (1862-1942) matematikus, a mérnöki szakosztály dékánja aláírásával, 2K okmánybélyeggel, fatokos függőpecséttel. Feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, kissé koszos, 46x61 cm
5 000 HUF
3356342
14313
491
Documents
Győr, 1901. Szerződés özvegy Bakó Samuné és gyermekei Jolán, Erzsébet, István, Emma, mint bérbeadók és Bakó Gyula, mint bérlő között a felsőrajki birtok ügyében. Másolat, tíz beírt oldal. A szerződés eredetileg 1890. júl. 1-jén kelt, majd többször meghosszabbították. Az iratot egy antikizáló Hermészt ábrázoló gemmapecséttel hitelesítették.
2 400 HUF
3336513
14314
491
Documents
1901 Szegvár, 2 db marhalevél, a hátoldalon okmánybélyegekkel
1 800 HUF
3321858
14315
491
700
Documents
1903 Szegvár, 6 db nyugta okmánybélyegekkel
3377822
14316
491
Documents
1906 Bp., Az I. cs. kir. szab. Duna-gőzhajózási társaság alkalmazottjai takarékszövetkezetének jelentése magyar és német nyelven
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house