Autographs

Number of items: 172

Kovács Kató (1905-1991) színésznő autográf (ceruzás) aláírása őt ábrázoló fotólap hátoldalán (Annie szerepében a Bob herceg c. 1941-es filmben), 14x9 cm
14651.

4 000 HUF

Honthy Hanna (1893-1978) Kossuth-díjas színésznő autográf aláírása és sorai őt ábrázoló fotón, a hátoldalon pecséttel jelzett (Szipál Foto Studió, Bp.), sarkain kissé sérült, 9,5x6,5 cm
14652.

4 000 HUF

Rajz János (Reisz János Arnold) (1907-1981) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész autográf aláírása és sorai őt ábrázoló fotó hátoldalán, 9,5x6,5 cm
14653.

4 000 HUF

Sebestyén Károly (1872-1945) színikritikus, irodalomtörténész, filozófiai író, műfordító; a Színművészeti Akadémia igazgatójának (1928-1930) autográf dedikációja és aláírása Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író részére, papírkivágáson
14654.

2 800 HUF

Hegedűs István (1848-1925) klasszika-filológus, MTA tag autográf dedikációja és aláírása Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író részére, feltehetően könyvből kivágott címlapon
14655.

2 800 HUF

2001 május, Újpest (UTE) labdarúgó csapat játékosainak autográf aláírásai: Szélesi Zoltán, Pest Krisztián, Medgyesi László, Szántai Levente stb., össz. 19 aláírással, csapat csoportképével illusztrált autogramkártya hátoldalán, 10x14 cm
14656.

5 000 HUF

Bitskey Tibor (1929-2015) színész aláírása fotón, fotó felületén törésnyom
14657.

2 000 HUF

Hajmássy Lajos (1916-1976?) színész aláírása az őt ábrázoló fotólapon
14658.

2 000 HUF

1966 London, a labdarúgó világbajnokságról hazaküldött képeslap Czibor Zoltán (1929-1997) aláírásával
14659.

2 000 HUF

1980 Szovjet-magyar közös űrrepülés FDC az űrhajósok aláírásával: Farkas Bertalan (1949- ), Magyari Béla (1949-2018), Valerij Kubaszov (1935-2014), Alekszej Jeliszejev (1934- ) + 3 db megíratlan szovjet-magyar közös űrrepülés képeslap
14660.

2 200 HUF
5,96
6,88
16

Kubala László (1927-2002) labdarúgó (FTC) édesanyjának küldött képeslapja
14661.

5 000 HUF

1998 A Vasas SC labdarúgó csapat tagjai által aláírt képeslap: Mészöly, Mathesz. Ihász Kenderesi, Bakos, Köves, stb. 25x18 cm kissé sérült
14662.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF