Antique

Number of items: 188

cca 1870, Josef Carl Klinkosch császári beszállító monstranciájának bélelt bőr tartója, jelzett, kopással, m: 58 cm
12689.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kaviáros készlet. Rózsás nyéllel. eredeti dobozában, fém 20 cm + egy süteményes lapát
12690.

7 000 HUF
18,97
21,88

XIX. sz. első fele, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 14 cm
12691.

8 000 HUF

Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 24 cm
12692.

3 000 HUF

Antik talpas asztalközép kínáló, díszes polírozott bronz szerelékkel, d: 32 cm, m: 37 cm
12693.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930 Gebrüder Bing Nürnberg teás kanna, borszesz melegítővel, fa fogóval, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm
12694.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szecessziós stílusú réz asztali lámpa, gyöngyfűzött díszítésű tejüveg búrával, búrán lepattanással, állítható magasságú, m: 49 cm
12695.

18 000 HUF
48,78
56,25

Thonet zongoraszék, belesütve és címkével jelzett, cserélt ülőfelülettel, d: 37 cm, m: cca 45 cm
12696.

34 000 HUF
92,14
106,25

Gyöngyház és csont berakásos intarziás doboz, 23x14 cm
12697.

6 000 HUF

cca 19. sz., Francia borkaraffa, rubinüveg test, díszes ón szerelékkel, fogón sasfej díszítéssel, ón szereléken ornamentikus, fleur-de-lis és maszkos díszítésekkel, dugó nélkül, jelzés nélkül, m: 22 cm
12698.

12 000 HUF
21

12699.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 19. sz. vége, Ékszerdoboz, kézzel festett női portréval, belül bársonybéléssel, 9x10,5 cm
12700.

6 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF