Antique Number of items: 188
3369626
12689
491
30000
Antique
cca 1870, Josef Carl Klinkosch császári beszállító monstranciájának bélelt bőr tartója, jelzett, kopással, m: 58 cm
30 000 HUF
3372994
12690
491
Antique
Kaviáros készlet. Rózsás nyéllel. eredeti dobozában, fém 20 cm + egy süteményes lapát
7 000 HUF
3372655
12691
491
Antique
XIX. sz. első fele, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 14 cm
8 000 HUF
3372657
12692
491
Antique
Retro türelemüveg kálváriajelenettel, m: 24 cm
3 000 HUF
3370391
12693
491
Antique
Antik talpas asztalközép kínáló, díszes polírozott bronz szerelékkel, d: 32 cm, m: 37 cm
18 000 HUF
3370406
12694
491
Antique
cca 1930 Gebrüder Bing Nürnberg teás kanna, borszesz melegítővel, fa fogóval, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm
18 000 HUF
3370262
12695
491
Antique
Szecessziós stílusú réz asztali lámpa, gyöngyfűzött díszítésű tejüveg búrával, búrán lepattanással, állítható magasságú, m: 49 cm
18 000 HUF
3372593
12696
491
34000
Antique
Thonet zongoraszék, belesütve és címkével jelzett, cserélt ülőfelülettel, d: 37 cm, m: cca 45 cm
34 000 HUF
3372533
12697
491
Antique
Gyöngyház és csont berakásos intarziás doboz, 23x14 cm
6 000 HUF
3371941
12698
491
Antique
cca 19. sz., Francia borkaraffa, rubinüveg test, díszes ón szerelékkel, fogón sasfej díszítéssel, ón szereléken ornamentikus, fleur-de-lis és maszkos díszítésekkel, dugó nélkül, jelzés nélkül, m: 22 cm
12 000 HUF
3371999
12699
491
30000
Antique
30 000 HUF
3372008
12700
491
Antique
cca 19. sz. vége, Ékszerdoboz, kézzel festett női portréval, belül bársonybéléssel, 9x10,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house