https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Advertisement

Number of items: 223

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes címke tétel, nagyrészt boros címkék Közép-Európából
1
16966.

Vegyes címke tétel, nagyrészt boros címkék Közép-Európából

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
2 darab nyugta, közte 1913 fejléces
1
16967.

2 darab nyugta, közte 1913 fejléces

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
cca 1850-1880 Számlák nagyrészt Pest, Buda helymegjelöléssel.
1
16968.

cca 1850-1880 Számlák nagyrészt Pest, Buda helymegjelöléssel.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
cca. 1980-1990 Svájci reklámzacskók. Több mint 100 db.
1
16969.

cca. 1980-1990 Svájci reklámzacskók. Több mint 100 db.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Pezsgős dugó borító fém címke gyűjtemény, több mint 200 darab, vegyesen / Collection of champagne plates, more than 200 pcs.
1
16970.

Pezsgős dugó borító fém címke gyűjtemény, több mint 200 darab, vegyesen / Collection of champagne plates, more than 200 pcs.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1906 Páris Nagy Áruház reklámok és hangverseny műsorok, 3 db kartonra kasírozva.
1
16971.

cca 1906 Páris Nagy Áruház reklámok és hangverseny műsorok, 3 db kartonra kasírozva.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
1
16972.

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Cca 1970-1980. Centrum [Áruházak] feliratos retro csomagolópapír, mérete: 620x500 mm. Szélein kisebb sérülések.
1
16973.

Cca 1970-1980. Centrum [Áruházak] feliratos retro csomagolópapír, mérete: 620x500 mm. Szélein kisebb sérülések.

 
The item is not available
Starting price:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Number of bids:
0
 
1986 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
1
16974.

1986 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.
1
16975.

cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
1
16976.

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920-1930 Sas és Bauer Papírkereskedelmi Rt. Budapest I. számu mintafüzet. Műnyomó és chromopapírok, bankposta, írógép, könyv- és merített papírok. Famentes író- és nyomópapírok. Halleini plakátpapírok. hn., én., nyn., 138 sztl. lev. Papírkötés, szakadt gerinccel és szakadozott borítóval, kopott, foltos borítóval, 3 lapon kivágással, néhány helyen (kb. 5 lap) gyerekrajzzal.
1
16977.

cca 1920-1930 Sas és Bauer Papírkereskedelmi Rt. Budapest I. számu mintafüzet. Műnyomó és chromopapírok, bankposta, írógép, könyv- és merített papírok. Famentes író- és nyomópapírok. Halleini plakátpapírok. hn., én., nyn., 138 sztl. lev. Papírkötés, szakadt gerinccel és szakadozott borítóval, kopott, foltos borítóval, 3 lapon kivágással, néhány helyen (kb. 5 lap) gyerekrajzzal.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment