Number of items: 404

Régi magyar énekek. Közzéteszi Somogyi Antal. Arad, 1873, Réthy Lipót. REPRINT! Kiadói kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
20808.

3 200 HUF
8,67
10,00

Simone de Beauvoir: A második nem. Ford.: Görög Lívia, és Somló Vera. Tordai Zádor magyarázó jegyzeteivel. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20809.

4 000 HUF

20810.

1 600 HUF

20811.

2 400 HUF

Ferenczy József: A magyar hirlapirodalom története 1780-tól 1867-ig. Bp., 1887, Lauffer Vilmos, VIII+510 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány ceruzás aláhúzással. "Berzeviczy Albert könyvtárából bélyegzéssel."   "Berzeviczei és kakaslomniczi Berzeviczy Albert (1853-1936) politikus, vallás és közoktatásügyi miniszter (1903-1905), történetíró, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke (1905-1936) és a Kisfaludy Társaság elnöke (1923-1936) és a Magyar Olimpiai Bizottság első elnöke (1895-1904.)
20812.

5 500 HUF
14,91
17,19

[Reményik Andor] Remband: Rika. Versek. A szerző, Reményik Andor (1873-19??) költő, újságíró által DEDIKÁLT példány! Remband versek II. [Győr], 1929., Győri Hírlap Nyomdája, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés.
20813.

4 200 HUF
11,38
13,13

20814.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szentkuthy, Miklós: Apropos Casanova. 993. számozott példány. Berlin, 2020, Die Andere Bibliothek. Bibliofil kiadás, certifikációval, megrendelőlappal. Kiadói kartonált kötés, hátoldalon kis folt, egyébként jó állapotban.
20815.

3 000 HUF

Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.  A szerző, Gyarmathy Mihály (Michel Gyarmathy, 1908-1996) rendező, jelmez- és díszlettervező, a párizsi "Folies Bergere" művészeti igazgatója által DEDIKÁLT példány. Az eredeti borítékkal!
20816.

4 400 HUF
11,92
13,75

Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Lipták Pál illusztrációival. Békéscsaba, 1974., Megyei Könyvtár, 4 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (161/250), a szerző Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, műfordító által ALÁÍRT példány.
20817.

4 000 HUF

20818.

4 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Pernye. Mikszáth Kálmán munkái X. köt. Bp., 1903, Révai, 4+229 p. 4. kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, a címlapon jegyzettel.
20819.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF