Military

Number of items: 123

1953 Tatabánya, "Hunyadi János" Lövész Tiszti Továbbképző Iskola oklevele, Márton András (1924-2011) ezredes, 1956-os forradalom alatt a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia vezetője, a rendszerváltás után altábornagy autográf aláírásával
16865.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1910 Katonák és civilek csoportképe, több katona kitüntetésekkel dekorált, keményhátú fotó Rákos budapesti műterméből, kissé sérült paszpartuban, 20,5x26,5 cm
16866.

10 000 HUF

Tételnyi klf Belügyminiszériumi kitöltetlen irat, nyomtatvány
16867.

2 200 HUF
5,96
6,88

"Kádár kolbász", cca 1970 gumibot, h: 44 cm
16868.

6 000 HUF

Gázálarc, tartótáskájában, kopott.
16869.

2 000 HUF
13

cca 1930-40 Fiatal főhadnagy portréja egyenruhában és róla készült fotók civilben, többek közt egy szatócsboltban, össz. 7 db fotó egy üvegezett, korabeli, sérült fakeretben, 6x4,5 és10x8 cm közti méretekben
16870.

2 200 HUF
5,96
6,88

Wehrmacht porcelán tálka fehér mázas jelzett, d: 14 cm
16871.

4 000 HUF
11

1951M MN tiszti antant flotillás derékszíj, hordatlan, jó állapotban.
16872.

10 000 HUF

cca 1920, 12 darab katonai fotó, 10x7 cm alatt
16873.

3 000 HUF

1941 Szerencsen tartózkodó, többségében számos kitüntetéssel dekorált magyar katona csoportképe, egyikőjük rohamsisakban, Vitéz Dr. Simon Béla budapesti címére postázott fotólap, szárazpecséttel jelzett (Lehrbaum szerencsi műterméből), hátoldalán M. Kir. 104 pályaudvar parancsnokság bélyegzéssel és beazonosítandó aláírásokkal, 9x13,5 cm.
16874.

2 000 HUF

cca 1900-1910 Francia lovas katonatiszt (dragonyos) egyenruhában, lóháton, keményhátú fotó (H. Noari, Saint-Cyr-l'École), kézzel írt ajándékozási sorokkal, 10,5x16,5 cm
16875.

5 000 HUF

cca 1910-1915 Katona vagy tisztviselő portréja, Koronás Érdemkereszt és Jubileumi Udvari Emlékérem kitüntetésekkel, keményhátú fotó, kissé sérült, körbevágva, 24,5x21,5 cm
16876.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF