Flea Market
Number of items: 334
3356826
12805
489
Flea Market
Vintage designer függőlámpa, sötétített búrával, kopott, h: 45 cm
6 000 HUF
3357151
12806
489
Flea Market
cca 1920 Német gyufatartó, bronz, jelzett, m: 9 cm
3 000 HUF
3357159
12807
489
Flea Market
Antik fa doboz, táncoló lányok alakjával díszítve, kopással, benne 30 darab régi ceruza, 3 doboz Legjobb Gem Kapocs, jó állapotban.
4 000 HUF
3356821
12808
489
Flea Market
Loft stíéusú felszerelhető lámpa, fém test, részben savmaratott üvegbúra, porcelán égőfogat, minimális kopottsággal, m: 38 cm
12 000 HUF
3356503
12809
489
Flea Market
Antik bécsi kávédaráló, sérült, m: 21 cm
2 400 HUF
3356057
12810
489
3400
Flea Market
6 darabos angol falusi képes tányéralátét szett + 6 darabos poháralátét szett.
3 400 HUF
3356080
12811
489
Flea Market
Sorrento olasz intarziás zenedoboz, működő szerkezettel, kis kopással, 11x15 cm
4 000 HUF
3356004
12812
489
3200
Flea Market
Alpakka fabetétes doboz, 12x18 cm
3 200 HUF
3355753
12813
489
Flea Market
cca 170 darab gomb, közte réz darabokkal
3 000 HUF
3355754
12814
489
Flea Market
Militária stílusú kulacs, műanyag, m: 21 cm
3 000 HUF
3355760
12815
489
Flea Market
Zenélő műgyanta kiskút elemekkel, m: 18 cm
4 000 HUF
3357109
12816
489
Flea Market
Princeshave elektromos borotva, új állapotban, dobozában
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m