Flea Market

Number of items: 334

Vintage designer függőlámpa, sötétített búrával, kopott, h: 45 cm
12805.

6 000 HUF

cca 1920 Német gyufatartó, bronz, jelzett, m: 9 cm
12806.

3 000 HUF

Antik fa doboz, táncoló lányok alakjával díszítve, kopással, benne 30 darab régi ceruza, 3 doboz Legjobb Gem Kapocs, jó állapotban.
12807.

4 000 HUF

Loft stíéusú felszerelhető lámpa, fém test, részben savmaratott üvegbúra, porcelán égőfogat, minimális kopottsággal, m: 38 cm
12808.

12 000 HUF

Antik bécsi kávédaráló, sérült, m: 21 cm
12809.

2 400 HUF

6 darabos angol falusi képes tányéralátét szett + 6 darabos poháralátét szett.
12810.

3 400 HUF
9,21
10,63

Sorrento olasz intarziás zenedoboz, működő szerkezettel, kis kopással, 11x15 cm
12811.

4 000 HUF

Alpakka fabetétes doboz, 12x18 cm
12812.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 170 darab gomb, közte réz darabokkal
12813.

3 000 HUF

Militária stílusú kulacs, műanyag, m: 21 cm
12814.

3 000 HUF

Zenélő műgyanta kiskút elemekkel, m: 18 cm
12815.

4 000 HUF

Princeshave elektromos borotva, új állapotban, dobozában
12816.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF