https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 825
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3287150
16012
481
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1977-1980 Takács István: Prága sorozat, 3 db fotó, 23×15, 24×15 és 28×30,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3285832
16013
481
0
3600
Photo
Artworks & Paper
1
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
3281663
16014
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Mélázás (1921). Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 10x13 cm / 20x26 cm
Starting price:
2 000 HUF
3281659
16015
481
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
Vidarény Iván (1887-1982): Tabán (1928) jelzett vintage fotó nagyítás 18x13 cm Paszpartuban
Starting price:
5 000 HUF
3290086
16016
481
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
Balla Demeter (1931-2017): Fábri Zoltán és Kovács András rendez, 4 db részben feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 24×18 cm
Starting price:
5 000 HUF
3288084
16017
481
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3288094
16018
481
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
Eifert János (1943- ): India, kalkuttai részlet, 1974 körül, hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 18x23,5 cm
Starting price:
5 000 HUF
3288091
16019
481
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
Eifert János (1943- ): Fénytanulmány, 1970 körül, hátoldalán pecséttel jelzett és ceruzával jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 24x18 cm
Starting price:
5 000 HUF
2964366
16020
481
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2494531
16021
481
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3119891
16022
481
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3230636
16023
481
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment