Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 453

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31488.

1 200 HUF

Csucs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti ÁPV tokban tanúsítvánnyal (16,81g/0.925/32mm) T:BU
31489.

6 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "AZ ÉREM - jubileumi érem II" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremen "14"-as sorszámmal "AZ ÉREM - 50 ÉVES - A MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETÉNEK LAPJA" (39mm) T:AU
31490.

19 000 HUF
51,49
59,38

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP8
31491.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo BP8

10 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
31492.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo BP8

10 000 HUF

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (59mm) T:AU / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (59mm) C:AU TP 664.
31493.

16 000 HUF
43,36
50,00

Dévényi János (1934- ) 1974. Egyoldalas bronz figurális ábrázolás, "KAZINCBARCIKA VÁROS 20 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA" feliratú dísztokban (90mm) T:UNC,AU
31494.

8 000 HUF

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF HPII 714.
31495.

2 400 HUF
13

Ernst Kálmán(?) 1914. "Mátyás király az igazságos - Véd-jegy / Fővárosi Sörfőző R.T. Kőbányán - A megnyitás emlékére 1914. június hó 28-án" bronz emlékérem, "Exner K." és "S.G.A." gyártói jelzésekkel (51mm) T:AU,XF ph.
31496.

10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31497.

1 800 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1986. "150 éves a Makói Városi Tanács épülete" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU kis karc
31498.

700 HUF
1,90
2,19

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "Badár Balázs fazekasmester / Párizsi Világkiállítás díjas - Mezőtúri Éremgyűjtő Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC patina
31499.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF