Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 453
3223963
31584
481
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lapis András (1942-) 1991. "Capricorn (Bak) / BÚÉK" bronz emlékérem (41mm) T:XF
4 000 HUF
3204779
31585
481
Numismatics
Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged Tourist / Csongrád" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1 400 HUF
3230390
31586
481
Numismatics
Lapis András (1942-) 1996. "MÉE Kecskeméti Csoport - 100 éves a kecskeméti Katona József Színház / Numizmatikai 'Hírös Nap' Kecskemét 1996" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo KT3
3 000 HUF
2984753
31587
481
900
Numismatics
1766431
31588
481
24000
Numismatics
Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas Br plakett öntőminta (504g/100mm) T:1,1- / Hungary ND "György Hevesy 1885-1966 / Hungarian Medical Doctors Nuclear Science Society" double-sided Br plaque casting form. Sign.: András Lapis (504g/100mm) C:UNC,AU
24 000 HUF
2959249
31589
481
Numismatics
3204734
31590
481
Numismatics
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" bronz emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Üvegipari Művek Öblösüveggyár Salgótarján / Kossuth Művelődési Ház 1906-1981" bronz emlékérem (38mm) T:AU
1 400 HUF
3247076
31591
481
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
9 000 HUF
3271203
31592
481
15000
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára " kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,27g/0.835/42,5mm) T:AU, patina (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo BP41
15 000 HUF
3229693
31593
481
15000
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag és bronz emlékérem pár (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina Adamo BP41
15 000 HUF
3290610
31594
481
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
3 600 HUF
3284907
31595
481
Numismatics
Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly / Radnóti Társaság Győr" bronz emlékérem előlapi verőtő (42,5mm)
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house