https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 453

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lapis András (1942-) 1991. "Capricorn (Bak) / BÚÉK" bronz emlékérem (41mm) T:XF
1
31584.

Lapis András (1942-) 1991. "Capricorn (Bak) / BÚÉK" bronz emlékérem (41mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged Tourist / Csongrád" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31585.

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged Tourist / Csongrád" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
Lapis András (1942-) 1996. "MÉE Kecskeméti Csoport - 100 éves a kecskeméti Katona József Színház / Numizmatikai 'Hírös Nap' Kecskemét 1996" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo KT3
1
31586.

Lapis András (1942-) 1996. "MÉE Kecskeméti Csoport - 100 éves a kecskeméti Katona József Színház / Numizmatikai 'Hírös Nap' Kecskemét 1996" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo KT3

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) DN "Hotel Hungária Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina
1
31587.

Lapis András (1942-) DN "Hotel Hungária Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas Br plakett öntőminta (504g/100mm) T:1,1- / Hungary ND "György Hevesy 1885-1966 / Hungarian Medical Doctors Nuclear Science Society" double-sided Br plaque casting form. Sign.: András Lapis (504g/100mm) C:UNC,AU
1
31588.

Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas Br plakett öntőminta (504g/100mm) T:1,1- / Hungary ND "György Hevesy 1885-1966 / Hungarian Medical Doctors Nuclear Science Society" double-sided Br plaque casting form. Sign.: András Lapis (504g/100mm) C:UNC,AU

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph
1
31589.

Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" bronz emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Üvegipari Művek Öblösüveggyár Salgótarján / Kossuth Művelődési Ház 1906-1981" bronz emlékérem (38mm) T:AU
1
31590.

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" bronz emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Üvegipari Művek Öblösüveggyár Salgótarján / Kossuth Művelődési Ház 1906-1981" bronz emlékérem (38mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
1
31591.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
1
 
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,27g/0.835/42,5mm) T:AU, patina (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo BP41
1
31592.

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (36,27g/0.835/42,5mm) T:AU, patina (az Ag eredetileg PP, kapszulában)
Adamo BP41

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag és bronz emlékérem pár (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina Adamo BP41
1
31593.

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag és bronz emlékérem pár (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina Adamo BP41

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31594.

Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
1
 
Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly / Radnóti Társaság Győr" bronz emlékérem előlapi verőtő (42,5mm)
1
31595.

Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly / Radnóti Társaság Győr" bronz emlékérem előlapi verőtő (42,5mm)

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment