Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks

Number of items: 632

1782B Tallér Ag "II. József" Körmöcbánya (27,41g) T:XF,VF patina, korábbi befoglalás miatt a perem átdolgozva Hungary 1782B Thaler Ag "Joseph II" Kremnitz (27,41g) C:XF,VF patina, edge reworked due to previous framing Huszár: 1869., Unger III.: 1320.
30839.

80 000 HUF
216,80
250,00

1783B Tallér Ag "II. József" (27,84g) T:XF patina / Hungary 1783B Thaler "Joseph II" (27,84g) C:XF patina Huszár: 1869., Unger III.: 1320.
30840.

80 000 HUF
216,80
250,00

1786G 20kr Ag "II. József" (6,23g) T:F ph., lyuk Huszár: 1882., Unger III.: 1329.c
30841.

1786G 20kr Ag "II. József" (6,23g) T:F ph., lyuk
Huszár: 1882., Unger III.: 1329.c

2 000 HUF

1799. 3kr Cu "I. Ferenc" T:F,VG
30842.

2 600 HUF
7,05

6db-os vegyes "Mária Terézia / II. Ferenc" rézkrajcár tétel, közte 1807S 30kr Cu "I. Ferenc" Szomolnok T:F, patina, peremhiba, ütődések 6pcs mixed "Maria Theresia / Francis I" kreutzer lot, in it Hungary 1807S 30 Kreuzers Cu "Francis I" Smolnik C:F, patina, edge error, punches
30843.

6db-os vegyes "Mária Terézia / II. Ferenc" rézkrajcár tétel, közte 1807S 30kr Cu "I. Ferenc" Szomolnok T:F, patina, peremhiba, ütődések
6pcs mixed "Maria Theresia / Francis I" kreutzer lot, in it Hungary 1807S 30 Kreuzers Cu "Francis I" Smolnik C:F, patina, edge error, punches

5 000 HUF

Vegyes: 1800?-S 1kr Cu (2xklf) + Kanada 1959. 10c Ag T:XF-VF
30844.

2 000 HUF

1800B 6kr Cu "I. Ferenc" aranyozva T:XF, aranyozás több helyen karcolt, sérült Huszár: 2018, Unger III.: 1399.a
30845.

1800B 6kr Cu "I. Ferenc" aranyozva T:XF, aranyozás több helyen karcolt, sérült
Huszár: 2018, Unger III.: 1399.a

2 000 HUF

1802B 7Kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya T:AU,XF Hungary 1802B 7 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz C:AU,XF Huszár: 2012., Unger III.: 1395.a
30847.

16 000 HUF
43,36
50,00

1807S 15kr Cu "I. Ferenc" Szomolnok T:XF
30848.

20 000 HUF
54,20
62,50

1816B 1/2kr Cu + 1816O 1/2kr Cu T:VF,F
30849.

1 200 HUF

1816B 1kr Cu T:VF ph. Huszár 2058, Unger III.: 1406.a
30850.

1816B 1kr Cu T:VF ph.
Huszár 2058, Unger III.: 1406.a

1 600 HUF

1816G 1kr Cu Nagybánya (Baia Mare) T:VF,F Huszár: 2060., Unger III.: 1406.c
30851.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF