Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 152
3123468
34056
481
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1960 k. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF
1 400 HUF
3096620
34057
481
Numismatics
~1960. "GUIDE (Idegenvezető)" zománcozott kitűző (25x32mm) T:AU
1 000 HUF
3171312
34058
481
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) T:AU
1 400 HUF
3206647
34059
481
Numismatics
1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF
3 600 HUF
3206643
34060
481
4400
Numismatics
1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF hátoldalon patina
4 400 HUF
3032183
34061
481
4800
Numismatics
~1960. "Szívküldi - Emlék" könyv formájú jelvény, benne leporellón magyar színészek fotói T:XF
4 800 HUF
3242802
34062
481
Numismatics
1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU
2 000 HUF
3156544
34063
481
Numismatics
~1960. "Egy napot Pécsért" egyoldalas bronz emlékérem (49mm) T:XF
1 000 HUF
3246201
34064
481
Numismatics
~1960-1970. "József Attila Olvasómozgalom - KISZ" zománcozott bronz jelvény (9db, 3xklf, benne aranyozott, ezüstözött és bronz) T:AU,XF
1 400 HUF
3246199
34065
481
Numismatics
1 400 HUF
3246203
34066
481
Numismatics
~1960-1970. "József Attila Olvasómozgalom - KISZ" aranyozott, zománcozott bronz jelvény (10db) T:AU,XF
1 600 HUF
3226650
34067
481
22000
Numismatics
1963. "Állami Díj II. fokozata" ezüstözött, részben zománcozott bronz kitüntetés, hátoldalán domború "ÁLLAMI DIJ" felirattal. (22x25mm) T:XF kopott ezüstözés / Hungary 1963. "State Prize, 2nd Grade" silver plated, partially enamelled bronze decoration, with embossed "ÁLLAMI DIJ" inscription on the backside. (22x25mm) C:XF worn silvering NMK.: 705
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house