Number of items: 496

Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillanatképek. Bp.,[1940.],Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
21487.

900 HUF
2,44
2,81

Kriza János: Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. II. köt. Bp., 1943, Bibliotheca, 175+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval, szétváló fűzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
21488.

700 HUF
1,90
2,19

Cserháti Csupkó Lajos - Szunyogh Árpád: Száz humoros konferansz. Bp.,én.,Kókai Lajos, 107+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen szakadással.
21489.

1 600 HUF

F. W. Bain: Holdsarló. Hindu szerelmi történet a szanszkrit kézirat nyomán. Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1918.], Rózsavölgyi,(Korvin-ny.), 243+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
21490.

1 000 HUF

Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, a borítón címkével. Megjelent 3000 példányban.
21491.

1 000 HUF

Bethlen Magda: Utlevél nélkül. A szerző, Bethlen Magda által DEDIKÁLT példány. München, 1957, Greif, 212 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal.
21492.

1 600 HUF

Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai,(Korvin-ny.), 223+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, a borítón bejegyzéssel.
21493.

800 HUF

Maeterlinck, Maurice: A termeszek élete. Ford.: Szlochányi Károly. Bp., [1927.], Dick Manó, 175+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21494.

900 HUF
2,44
2,81

Papp Tibor: Disztichon alfa - Első magyar versgenerátor. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bacsó Béla (1952-2024) esztéta részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Magyar Műhely. Kiadói floppy-lemez melléklettel. Kiadói papírkötés.
21495.

1 000 HUF

Antos István: Vezérfonal a hites könyvvizsgálókat képesítő vizsga mérlegtan anyagához. Összeáll.: Dr. - -. Bp., 1941., (Vörösváry-ny.), 55 p. Papírkötés, a borító elvált a füzettől, ex libris-szel.
21496.

1 800 HUF

Ady Endre első verseskötete. Bp., 1920, Amicus, (Hornyánszky Viktor-ny.), 110+(2) p. Átkötött egészvászon-kötésben.
21497.

1 600 HUF

Déry Tibor: Szemtől szembe (Regény.) (Bp., 1945.) Révai. 261 [3] p. Első kiadás! Kiadói illusztrált papírkötésben
21498.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF