Number of items: 496

Jámbor László: A hetedik házasság. Bp.,1938,"Szív." A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, a gerincen kis hiánnyal, foltos, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
21451.

900 HUF
2,44
2,81

[Conrad von Bolanden] Bolanden Konrád: Rafael. Regény. Ford.: Ruschek Antal és Limpp János. Pest, 1872, Lonkay Antal, 2 sztl. lev.+ 462+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21452.

900 HUF
2,44
2,81

J. Spillmann: A gyónási titok áldozata. Bp.,(1942.) ,Korda Rt. 2. kiadás. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel, a borító részben elvált a könytesttől.
21453.

900 HUF
2,44
2,81

Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
21454.

1 600 HUF

G[eorge] R[andolph] Chester: A pénz az utcán. Egy amerikai szélhámos élete és kalandjai. Regény. Ford.: Moly Tamás. Bp., 1921, Kultura, 264 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21455.

900 HUF
2,44
2,81

Csató József: Balatonszárszótól a királyok városáig. Egy újságíró visszaemlékezései, jegyzetei, írásai. (Dedikált!) (Győr, 2012, Palatia). Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csató József (1946- ) újságíró, szerkesztő által dedikált példány.
21456.

900 HUF
2,44
2,81

Kurucz Gyula: Lassú visszavonulás. Elbeszélések. (Dedikált!) Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Kurucz Gyula (1944-2015) író, műfordító által dedikált példány.
21457.

800 HUF

Pintér P. Imre - Fábián György: Öntési mesék. Győr,2008,X-Meditor Kft. Kiadói papírkötés.
21458.

900 HUF
2,44
2,81

21459.

800 HUF

Takács Tibor: Csalánruha. DEDIKÁLT! Pogány Géza rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
21460.

700 HUF
1,90
2,19

Sándor Erzsi: Szegény anyám, ha látnám. (Dedikált!) Juhász Tamás közreműködésével. Bp., 2013, Park Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
21461.

800 HUF

Villányi László: Folyótól folyóig. (Dedikált!) Új Forrás Könyvek 50. Tata, 2014, Új Forrás. Kiadói papírkötés. A szerző, Villányi László (1953- ) József Attila-díjas költő által dedikált példány.
21462.

700 HUF
1,90
2,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF