Books: Other rarities Number of items: 496
3253528
21451
481
900
Jámbor László: A hetedik házasság. Bp.,1938,"Szív." A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, a gerincen kis hiánnyal, foltos, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
3253970
21452
481
900
[Conrad von Bolanden] Bolanden Konrád: Rafael. Regény. Ford.: Ruschek Antal és Limpp János. Pest, 1872, Lonkay Antal, 2 sztl. lev.+ 462+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
3253538
21453
481
900
J. Spillmann: A gyónási titok áldozata. Bp.,(1942.) ,Korda Rt. 2. kiadás. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel, a borító részben elvált a könytesttől. 3253912
21454
481
Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
1 600 HUF
3253524
21455
481
900
G[eorge] R[andolph] Chester: A pénz az utcán. Egy amerikai szélhámos élete és kalandjai. Regény. Ford.: Moly Tamás. Bp., 1921, Kultura, 264 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. 3228764
21456
481
900
Csató József: Balatonszárszótól a királyok városáig. Egy újságíró visszaemlékezései, jegyzetei, írásai. (Dedikált!) (Győr, 2012, Palatia). Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csató József (1946- ) újságíró, szerkesztő által dedikált példány.
3191459
21457
481
Kurucz Gyula: Lassú visszavonulás. Elbeszélések. (Dedikált!) Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Kurucz Gyula (1944-2015) író, műfordító által dedikált példány.
3242778
21458
481
900
Pintér P. Imre - Fábián György: Öntési mesék. Győr,2008,X-Meditor Kft. Kiadói papírkötés.
3191446
21459
481
3223091
21460
481
700
Takács Tibor: Csalánruha. DEDIKÁLT! Pogány Géza rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 3228925
21461
481
Sándor Erzsi: Szegény anyám, ha látnám. (Dedikált!) Juhász Tamás közreműködésével. Bp., 2013, Park Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
3228916
21462
481
700
Villányi László: Folyótól folyóig. (Dedikált!) Új Forrás Könyvek 50. Tata, 2014, Új Forrás. Kiadói papírkötés. A szerző, Villányi László (1953- ) József Attila-díjas költő által dedikált példány. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house