Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 55

Török Sándor - Mercz Árpád: Magyar borkultúra. 1997, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20482.

1 800 HUF

4 db háztartási témájú könyv, szakácskönyv, receptfüzet: [Mayercsák Rezsőné]: Egy lángon főtt ételek. Takarékos konyha. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. + Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval. + Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre. Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől különvált borítóval. + Kézzel írt receptfüzet, 18 beírt oldal
20483.

1 000 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lapon bejelöléssel.
20484.

1 600 HUF

Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20485.

1 400 HUF

Rákóczi János : Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964., Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, benne más receptlapokkal is.
20486.

800 HUF

Török Erzsi szakácskönyve. Bp., 1959, Minerva. A borító Würtz Ádám munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20487.

1 600 HUF

Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. Ángyán János egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. D.-né Mittag Margit a belklinika diétás tanársegédje.  I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. III.: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Bazedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. IV.: A cukorbetegek étrendje. Bp.,(1933.),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a IV. fejezet "címtáblája" hiányzik.
20488.

1 000 HUF

Rajczi Rezsőné: Húsmentes reform szakácskönyv. Több mint 200 ízletes, olcsó és egészséges étel leírása. Bp., 1990, Népszava. Negyedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
20489.

1 000 HUF

Mann Endre: Sütemények és édességek. Bukarest, 1965, Meridiane. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20490.

2 000 HUF

A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, néhány kissé sérült lappal.
20491.

1 000 HUF

Katona József (szerk.): Szőlészet és borászat. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet közleményei. Vol. I. Bp., 1976. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20492.

3 000 HUF

Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp.,1964., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
20493.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF