https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Watches Number of items: 65
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3279466
12651
480
0
6000
Watches
Artworks & Paper
1
Vekker Hódmezővásárhely Vígh Gyula ca 1940 Működik 18 cm
Starting price:
6 000 HUF
3277535
12652
480
0
1000
Watches
Artworks & Paper
1
Üveg elemes falióra, elem nélkül, d: 26 cm
Starting price:
1 000 HUF
3274639
12653
480
0
4000
Watches
Artworks & Paper
1
Hublot eredeti óratok + DKNY óra tok
Starting price:
4 000 HUF
3276661
12654
480
0
5000
Watches
Artworks & Paper
1
Stanger torziós ingás kvarc szerkezetű asztali óra, üveg burával működik 23 cm
Starting price:
5 000 HUF
3277038
12655
480
0
7000
Watches
Artworks & Paper
1
Dekoratív óradoboz benne néhány nagyrészt mechanikus kar- és zsebóra.
Starting price:
7 000 HUF
3239693
12656
480
0
8000
Watches
Artworks & Paper
1
Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3224257
12657
480
0
4000
Watches
Artworks & Paper
1
Royal Albert kristály asztali óra, címkével jelzett, m: 15,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
2777878
12658
480
0
1000
Watches
Artworks & Paper
1
Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3183819
12659
480
0
3800
Watches
Artworks & Paper
1
Antik asztali óra, zsírkő házban, nem működik, m: 13 cm
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3252903
12660
480
0
10000
Watches
Artworks & Paper
1
cca 1925 Friedrich Mauthe Schwenninger negyedütős falióra. Kulcs nélkül, házon kis sérülésekkel, m: 80 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Starting price:
10 000 HUF
3252898
12661
480
0
9000
Watches
Artworks & Paper
1
Kieninger negyedütős kandallóóra, kulccsal, 41x20 cm
Starting price:
9 000 HUF
3201048
12662
480
0
340000
Watches
Artworks & Paper
1
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm
The item is not available
Starting price:
340 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment