Watches

Number of items: 65

Vekker Hódmezővásárhely Vígh Gyula ca 1940 Működik 18 cm
12651.

6 000 HUF

Üveg elemes falióra, elem nélkül, d: 26 cm
12652.

1 000 HUF

Hublot eredeti óratok + DKNY óra tok
12653.

4 000 HUF

Stanger torziós ingás kvarc szerkezetű asztali óra, üveg burával működik 23 cm
12654.

5 000 HUF

Dekoratív óradoboz benne néhány nagyrészt mechanikus kar- és zsebóra.
12655.

7 000 HUF
18,97
21,88
27

Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
12656.

8 000 HUF

Royal Albert kristály asztali óra, címkével jelzett, m: 15,5 cm
12657.

4 000 HUF
16

Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
12658.

1 000 HUF

Antik asztali óra, zsírkő házban, nem működik, m: 13 cm
12659.

3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1925 Friedrich Mauthe Schwenninger negyedütős falióra. Kulcs nélkül, házon kis sérülésekkel, m: 80 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12660.

10 000 HUF

Kieninger negyedütős kandallóóra, kulccsal, 41x20 cm
12661.

9 000 HUF
24,39
28,13

12662.

340 000 HUF
921,41
1 062,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF