Photo

Number of items: 575

1975 Korniss Péter (1937- ): A 25. Színház előadásán (bemutatva a Magyarország ma c. fotókiállításon a Magyar Munkásmozgalmi Múzeumban, 1975-ben). Fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
16025.

12 000 HUF

Korniss Péter (1937- ): Modern balett - "Pókháló", fotó, a hátoldalon feliratozva, 23x17 cm
16026.

12 000 HUF

Révész-Bíró Imre/Emery Reves-Biro (1895-1975): Virágok, fotó, jelzett a fotón, a hátoldal feliratozva, 33x26 cm
16027.

20 000 HUF
54,20
62,50

Stolz Róbert: Havas táj. 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője. Vintage fotó, zselatinos ezüst nagyítás, jelzett 17x12 cm, kartonon
16028.

4 000 HUF

Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Ligeti szőlő. Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, kiállítási számmal. Br. olajnyomás. Kartonon. Hátodalán autográf felirattal Teljes méret 25x31 cm
16029.

5 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kopással, 38x19 cm
16030.

2 600 HUF
7,05

G. Szántó András (1937-2002): Szentendre. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 21x39 cm
16031.

2 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Virágok. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 19x39 cm, kopással.
16032.

2 200 HUF
5,96
6,88

G. Szántó András (1937-2002): Virág. Fotó, papír, kartonon, 39x15 cm
16033.

2 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 cm
16034.

3 400 HUF
9,21
10,63

16035.

2 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29,5x28 cm
16036.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF