Maps

Number of items: 102

cca 1910 Tenke (Tinca) és Kardó (Cordău) környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
17354.

10 000 HUF

1927 Magyarország közhasználatú villamos áramfejlesztő telepei és nagyfeszültségű vezetékhálózatai az 1925. évben. Tervezte: Petró István, rajzolta: Kaplonyi Sándor. Kiadja: A m. kir. kereskedelemügyi miniszter. 1 : 500.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, néhány kis sérüléssel, folttal, összességében jó állapotban, 122x85 cm
17355.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1908 Marosborgó (Muresenii Bârgăului) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x52,5 cm
17356.

10 000 HUF

cca 1820 Austrian Dominions / A Habsburg Birodalom országai és tartományai, rézmetszetű térkép, metszette: Alexander Findlay, kiadta: Thomas Kelly, London, egyik szélénél kartonra ragasztva, lyukasztással, 21x25,5 cm
17357.

2 400 HUF

1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz György és Fia-ny.), kis sérülésekkel, 115x77 cm
17358.

2 400 HUF

cca 1941 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, teljes utcajegyzékkel, autóbusz és villamos vonalakkal, szakadással, 63x48 cm
17359.

1 800 HUF

A Gyöngyös-patak mentén fekvő települések (Szombathely, Kőszeg, stb.) kézzel rajzolt térképe, 1 : 75.000, hártyapapíron, kisebb lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 46,5x41 cm
17360.

2 400 HUF

cca 1914-1918 Európai háború kézi térképe,1:250.000, Bp., Rózsavölgyi és társa,(Radó Jenő-ny.), 77x110 cm
17361.

5 000 HUF

1938 "Az ezeréves magyar Felvidék", a visszatérő Felvidék térképe, a Pesti Hírlap ajándéka, kis szakadással, 41×57 cm
17362.

4 800 HUF
13,01
15,00

ca 1910 Nógrád megye térképe, , 1 : 335.000, Bp., M. kir. Földrajzi Intézet 50x35 cm Hajtva
17363.

1 600 HUF

ca 1930 Szlovákia autóstérképe. Ungvár mint csehszlovák terület, Miskolc környékének bemutatásával és néhány nagyobb város térképével. 78x46 cm
17364.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Chalvraines, Haute-Marne 10 db turista térkép kb 32x34 cm / 10 maps of Chalvraines
17365.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF