Maps Number of items: 102
3258989
17354
480
Maps
cca 1910 Tenke (Tinca) és Kardó (Cordău) környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
10 000 HUF
3259473
17355
480
30000
Maps
1927 Magyarország közhasználatú villamos áramfejlesztő telepei és nagyfeszültségű vezetékhálózatai az 1925. évben. Tervezte: Petró István, rajzolta: Kaplonyi Sándor. Kiadja: A m. kir. kereskedelemügyi miniszter. 1 : 500.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, néhány kis sérüléssel, folttal, összességében jó állapotban, 122x85 cm
30 000 HUF
3258979
17356
480
Maps
cca 1908 Marosborgó (Muresenii Bârgăului) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x52,5 cm
10 000 HUF
3233816
17357
480
Maps
cca 1820 Austrian Dominions / A Habsburg Birodalom országai és tartományai, rézmetszetű térkép, metszette: Alexander Findlay, kiadta: Thomas Kelly, London, egyik szélénél kartonra ragasztva, lyukasztással, 21x25,5 cm
2 400 HUF
3233784
17358
480
Maps
1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz György és Fia-ny.), kis sérülésekkel, 115x77 cm
2 400 HUF
3205522
17359
480
Maps
cca 1941 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe, teljes utcajegyzékkel, autóbusz és villamos vonalakkal, szakadással, 63x48 cm
1 800 HUF
3262212
17360
480
Maps
A Gyöngyös-patak mentén fekvő települések (Szombathely, Kőszeg, stb.) kézzel rajzolt térképe, 1 : 75.000, hártyapapíron, kisebb lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 46,5x41 cm
2 400 HUF
3188362
17361
480
Maps
cca 1914-1918 Európai háború kézi térképe,1:250.000, Bp., Rózsavölgyi és társa,(Radó Jenő-ny.), 77x110 cm
5 000 HUF
3257463
17362
480
4800
Maps
1938 "Az ezeréves magyar Felvidék", a visszatérő Felvidék térképe, a Pesti Hírlap ajándéka, kis szakadással, 41×57 cm
4 800 HUF
3257335
17363
480
Maps
ca 1910 Nógrád megye térképe, , 1 : 335.000, Bp., M. kir. Földrajzi Intézet 50x35 cm Hajtva
1 600 HUF
3257310
17364
480
3200
Maps
ca 1930 Szlovákia autóstérképe. Ungvár mint csehszlovák terület, Miskolc környékének bemutatásával és néhány nagyobb város térképével. 78x46 cm
3 200 HUF
3257069
17365
480
Maps
cca 1900 Chalvraines, Haute-Marne 10 db turista térkép kb 32x34 cm / 10 maps of Chalvraines
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house