Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 329

Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
31722.

8 000 HUF

Csillag István (1881-1968) 1913. "lovag Falk Zsigmond 70 éves nyomdászságának emlékére" bronz emlékplakett (47x60mm) T:AU,XF
31723.

4 400 HUF
11,92
13,75

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): 1979. "Otthon Kiállítás 1979" kétoldalas öntött bronz kiállítási érem, eredeti dísztokban (94mm) T:AU
31724.

16 000 HUF
43,36
50,00

31725.

1 200 HUF

Csontos László (1925-2013) 1977. "A nagy októberi szoc. forradalom 60. évfordulója alkalmából" kétoldalas, öntött bronz plakett (~99mm) T:AU
31726.

3 600 HUF
9,76
11,25

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (12,06g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
31727.

5 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo DE1
31728.

3 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1972. "Id. Kerpely Antal / 100 éves a NME Vaskohászattani Tanszéke" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
31729.

1 800 HUF

Csúcs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro Memor Urbe Centen" jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~25g/0.835/42,5mm) T:PP patina
31730.

6 500 HUF
17,62
20,31

Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
31731.

5 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) + Fritz Mihály (1947- ) 1980. "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó" bronz emlékérem hiányos ÁPV tokban + Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31732.

2 000 HUF

31733.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF