Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 67
3176820
20048
478
Books: Gastronomy and Gardening
Dunlop, Fuchsia: The Food of Sichuan Bloomsbury UK, 2019. 495p. Kiadói egészvászon kötésben, hibátlan állapotban. (Kínai, Szecsuán tartományi szakácskönyv számos illusztrációval. díjnyertes szakácskönyv)
6 000 HUF
3176816
20049
478
4 000 HUF
3201382
20050
478
Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948., Földmívelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.
2 400 HUF
3160445
20051
478
2629122
20052
478
1 800 HUF
3201372
20053
478
2200
Haladó gazdák útmutatója. A II. Gazdatiszti Továbbképző Tanfolyam előadásai. Szerk.: Faber György. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár II. Bp., 1942., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesület,390+2 p.+4 t. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
2 200 HUF
3201395
20054
478
A mezőgazdasági haladás legújabb vívmányai. Szerk.: Faber György. Az 1940. évi gazdatiszti továbbképző-tanfolyam előadásai. Korszerű Mezőgazdasági Ismerettár I. köt. Bp., 1940., Magyar Gazdatisztek Országos Egyesülete, (Pesti Lloyd-ny.), 304 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, sérült gerinccel, a lapok alsó sarkain szamárfülekkel.
2 400 HUF
3214525
20055
478
Barbarits Lajos: A vetés gépesítésének kezdetei és elterjedése Magyarországon. Mezőgazdaságtörténeti tanulmányok 2. Bp., 1965, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 282 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3220752
20056
478
Hogyan készül a jó sütemény? Dr. Oetker receptkönyv. Kiadói papírkötés, sérült.
1 600 HUF
3239962
20057
478
Dlusztus Imre: Szepsy István. Magyar borászok. Pécs, 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
3220836
20058
478
Szőlő és bor a kisgrafikákon. (Ex librisek és alkalmi grafikák). Szerk.: Semsey Andor. Bp., 1972, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 92 p. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés
1 400 HUF
3241999
20059
478
Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house