Books: Architecture, Art Number of items: 528
3183281
19877
478
Books: Architecture, Art
Herczeg Tamás: Színházvezetés. Szeged, 2014, Szegedi Szabadtéri Játékok Igazgatósága. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
3174307
19878
478
Books: Architecture, Art
Benkő Imre: Arcok/Faces. Sziget Fesztivál. Hajógyári-sziget, Budapest, 1993-2002. Fotóesszé. Sziget (Island) Festival. Shipyard Island, Budapest, 1993-2002. Photo essay. 2002. Fotografgus.hu. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
5 000 HUF
3217540
19879
478
Books: Architecture, Art
Kép-alá-írások (Művészek a művészetről). Szerk.: Készman József. Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete, 2004. 278p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
1 800 HUF
3201656
19880
478
Books: Architecture, Art
Horváth János: Rippl-Rónai. Debrecen, [2007], TKK. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
3199801
19881
478
Books: Architecture, Art
2 db művészeti könyv: Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban. + Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3194048
19882
478
Books: Architecture, Art
Marosi Ilona. Bp., 2012, K.n. Magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
3199768
19883
478
Books: Architecture, Art
Gaston Diehl: Vasarely. Körner Éva előszavával. Havas Lujza fordításában. Bp., 1973, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. + Jirí Padrta: Picasso. Unbekante Gemälde und Zeichnungen. Prague, 1960, Artia. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
2 400 HUF
3163135
19884
478
Books: Architecture, Art
Gubcsi Lajos: Istentelenül. DEDIKÁLT! Bp., 2003, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban.
1 800 HUF
3168000
19885
478
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3181501
19886
478
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor: Bálint István. (Aláírt!). Bp., 2010, Galéria '13 Soroksár. Gazdag képanyaggal, Bálint István munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy-két kissé foltos lappal. A művész, Bálint István (1967- ) festő, grafikus által aláírt példány.
2 000 HUF
2659048
19887
478
Books: Architecture, Art
1 600 HUF
3065473
19888
478
Books: Architecture, Art
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house