Books: Social sciences

Number of items: 122

Baranyai Erzsébet et al.: Tanítás és értelmi fejlődés. A Köznevelés Könyvtára 3. Bp., 1947, Magyar Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, 192+(4) p. Kiadói papírkötés.
20924.

2 400 HUF

Dr. Prohászka Lajos: Az oktatás elmélete. Pedagógiai Szakkönyvek 2/a. köt. Bp., 1937, Orsz. Középiskolai Tanáregyesület, 244 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzővel.
20925.

3 400 HUF
9,21
10,63

Fodor Gábor: "A múltat végképp eltörölni"? Bp., 1988, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20926.

1 200 HUF

Várkonyi Hildebrand: A lelkiélet zavarai. Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 3. Bp, 1943, Országos Közoktatási Tanács, 163+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20927.

1 600 HUF

[II. János Ádám liechtensteini herceg] Fürst Hans-Adam II. von Liechtenstein: Az állam a harmadik évezredben. Bp., 2011, Püski. Kiadói kartonált papírkötés.
20928.

1 800 HUF

Surányi Dezső: Mítosztól a valóságig. A magyar nép természetismeretének fejlődésvázlata. Cegléd, 2003, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20929.

2 400 HUF

Hoppál Mihály: Folklór és hagyomány. Bp., 2004, Gondolat-Európai Folklór Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20930.

1 200 HUF

Borsos Endre - Németh Béla: Magyarország lakáspolitikája. Ajtay József előszavával. Bp., 1938, Budapesti Ny., 56 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincnél kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban, a címlapon intézményi bélyegzővel. Ritka!
20931.

1 200 HUF

Tóth Mária Éva: Adalékok a mimika-olvasás prepubertáskori sajátságaihoz. (Dedikált!) (Különlenyomat a Magyar Pszichológiai Szemle 1971. XXVIII. köt. 2. számából). Bp., 1971, Akadémiai Ny., 184-195 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző által Ritoók Pálné részére dedikált példány.
20932.

1 200 HUF

Friedrich Nietzsche: Emberi, nagyon is emberi II. Bp., 2012, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20933.

1 000 HUF

Drabancz M. Róbert - Fónai Mihály: A magyar kultúrpolitika története 1920-1990. Debrecen, 2005, Csokonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
20934.

1 400 HUF

Halasy-Nagy József: Korunk szelleme. Bp., [1936], Dante, 200 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
20935.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF