https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 463
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3085445
21533
474
0
700
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tápay-Szabó László: Asztalom fiókjaiból 1. (Budapest), 1934. Szerzői kiadás. (Egri Nyomda). 80 p. Kiadói papírborítóban
The item is not available
3079314
21534
474
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dell'Accademia d'Unheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
Starting price:
1 600 HUF
3082052
21535
474
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db: Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.; Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.; Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.; Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3080539
21536
474
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3085392
21537
474
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.
The item is not available
3081312
21538
474
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nagy János: A római militia limitaneára vonatkozó adatok filológiai vizsgálata. A magyarság kapcsolatai a görög-római művelődsésel. Dolgozatok a debreceni Tisza István Tudományegyetem Görög-Latin Philologiai Szemináriumából. IV. füzet. Debrecen, 1938, Debreceni Református Kollégiumi Tanérképző. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
The item is not available
2986169
21539
474
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2864378
21540
474
0
500
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
The item is not available
2638541
21541
474
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben 2637831
21542
474
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben 2638562
21543
474
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya. 3105671
21544
474
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment